X4 860K Alınabilir mi?

Bu arada işlemci hepsiburada da yanlışlıkla 100tl ye satılmıştı. Hala ucuza bulabilirsiniz açılmamış bi şekilde elden.

Darboğaz kolay kolay her işlemcide olmaz. Ancak performans kayıpları olabilir.
OC edilmese bile sıkıntı çıkarmayacaktır ancak 4 ve üstüne OC edilirse çok daha iyi sonuçlar alırsınız.
F/P bir sistem olması için R7 370 veya GTX 950 alın. GTX 950 performansı daha iyi ama fiyatı biraz daha pahalı.

Tamamdır dikkate alacağım. Tavsiyeler için teşekkür ederim hocam (y)

Bu arada işlemci hepsiburada da yanlışlıkla 100tl ye satılmıştı. Hala ucuza bulabilirsiniz açılmamış bi şekilde elden.

Ben sanalmarketim.com'da görmüştüm dostum. Linki burada:
AMD Athlon X4 860K 4.0GHz 4MB Quad-Core FM2+ Cpu | sanalmarketim
Fakat şimdi akakce.com'dan baktım bir de şu sitede var biraz daha ucuz.
Bilgisayar, Notebook, Nokia, Laptop, ipod, i-pod, Hafıza kartı, alışveriş, sitesi, cep telefonu, Online Alışveriş | AMD Athlon II X4 860K Quad Core 3.7 Ghz 4MB FM2+ Black Edition AD860KXBJABOX
Yalnız bu siteler güvenilir midir orasını bilmiyorum. Bir fikriniz varsa veya bu sitelerden birinden alışveriş yapmış olan varsa yorum yapabilir mi? Güvenebilir miyiz?

@ottomans58 Ben sahibinden'de açılmamış kutulu bir ilan görmüştüm şimdiye nazaran çok daha fazlaydı tabi 1-2 ay önceydi, 160₺'ye aldım böylece sizde bi araştırın bence hala daha ucuza alınabilir.

@ottomans58 Ben sahibinden'de açılmamış kutulu bir ilan görmüştüm şimdiye nazaran çok daha fazlaydı tabi 1-2 ay önceydi, 160₺'ye aldım böylece sizde bi araştırın bence hala daha ucuza alınabilir.

Sağol dostum dikkate alıcam. sahibinden ve hepsiburada.com'dan bakıyım bir de belki dediğin gibi daha ucuza bulurum (y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı