X5460 sisteme 900 TL yükseltme önerisi

SSD 250 Mb/s çalışır o yüzden önermiyorum. Anakartın 775 olduğunu düşünürsek kaç GB RAM desteklediğine bağlı olarak RAM arttırabilirsiniz.

Son düzenleme:
Şimdilik ram ve ssd almaktan başka yapılacak yok gibi gözüküyor, isterseniz biraz daha para biriktirip yeni nesil işlemci, anakart ve ram alın.

SSD 250 Mbps çalışır o yüzden önermiyorum. Anakartın 775 olduğunu düşünürsek kaç GB RAM desteklediğine bağlı olarak RAM arttırabilirsiniz.

Hocam Mbps internet birimi. MB demek istediniz sanırım. Ayrıca verdiğiniz bilgi eksik SATA 2 de maksimum 250 MB Sata 3 de ise SSD maksimum okuma yazma hızını alabiliriz.

Düzelt öyle çevirmiş, SATA 2 ya da 3 olduğunu bilmiyoruz. 775'ler genelde 2 ama.

Anakart SATA 2
Şimdilik RAM ve SSD almaktan başka yapılacak yok gibi gözüküyor, isterseniz biraz daha para biriktirip yeni nesil işlemci, anakart ve RAM alın.

Anakart işlemci RAM düşünüyorum para biriktirip Ryzen 5 1600 AF geçeceğim.
Hocam sanırım SSD'niz yok. SSD almanızı öneririm. Hatta HDD nizi satıp üstüne 900 TL'yi koyup 1 TB SSD alabilirsiniz.

480 GB SSD düşünüyordum fakat anakart sata 2 olduğu için pek bir şey fark etmeyecekti ama PUBG de falan HDD yüzünden bayağı takılma yaşıyorum.

Geri
Yukarı