X5460 ve RX 470 sisteme kaç W PSU gerekli?

Fakat almadan önce araştırın belki daha ucuza bulursunuz ben direk markayı yazınca çıkanı attım siz sitelerde araştırma yapın.
Tabiki bende bakıyorum zaten kullanan varsa, veya markalar hakkında bilgisi olan varsa diye yazdım. 450W civarı yeter diye düşünüyordum şahsen bende. Hangi marka ne kadar kaliteli onu bilemediğimden yazdım.

Tabiki bende bakıyorum zaten kullanan varsa, veya markalar hakkında bilgisi olan varsa diye yazdım. 450W civarı yeter diye düşünüyordum şahsen bende. Hangi marka ne kadar kaliteli onu bilemediğimden yazdım.
Valla ben askerdeydim izine geldim bilgisayarı çalıştıramadım tetiklemiyodu bir bilgisayarcıya götürdüm güç kaynağın arızalanmış dedi garantisi felanda yoktu asker olduğum için para durumumda iyi olmadığı için bunu almıştım o zaman hala duruyor yani ama bütçesi olan birine tavsiye etmem tabiki ama bütçe dostu 😂

Valla ben askerdeydim izine geldim bilgisayarı çalıştıramadım tetiklemiyodu bir bilgisayarcıya götürdüm güç kaynağın arızalanmış dedi garantisi felanda yoktu asker olduğum için para durumumda iyi olmadığı için bunu almıştım o zaman hala duruyor yani ama bütçesi olan birine tavsiye etmem tabiki ama bütçe dostu 😂
Yorumlarına felan baktım çok kötü değil, bulabilirsem sağlam 2. el çıkma alabilirim. Bulamazsam bunu alacağız artık :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı