X550JX Oyun Performansı

SSD bir bilgisayara yapılacak en büyük iyiliktir :) Ben bilgisayarım 9 saniyede açılınca seviniyodum SSD ye geçtim şuan UEFİ boot ederken Win10'nun dönen toplarını görmüyorum :) Tabi faydası sadece açılış değil her işlem çok hızlanır.

SSD bir bilgisayara yapılacak en büyük iyiliktir :) Ben bilgisayarım 9 saniyede açılınca seviniyodum SSD ye geçtim şuan UEFİ boot ederken Win10'nun dönen toplarını görmüyorum :) Tabi faydası sadece açılış değil her işlem çok hızlanır.
SSD nin oyunlara faydası oluyormu ve sdd yi takarken hangi parça cikiyor

Oyunu SSD ye kurarsan faydası olur tabi ki ama FPS artışı istiyorsan iyi bir GPU almalısın. SSD bir depolama birimidir kardeşim. SSD takarken bişey çıkartman gerekmez masaüstü bilgisayar ise ama dizüstü ise içinde bulunan HDD yi çıkarıp yerine SSD takman lazım.

Oyunu SSD ye kurarsan faydası olur tabi ki ama FPS artışı istiyorsan iyi bir GPU almalısın. SSD bir depolama birimidir kardeşim. SSD takarken bişey çıkartman gerekmez masaüstü bilgisayar ise ama dizüstü ise içinde bulunan HDD yi çıkarıp yerine SSD takman lazım.
Sdd lerde çok pahali gpu nedir sdd uygun fiyata bildiğin SSD varsa link atabilirsin

Kardeşim özür dilerim ama lütfen youtube Technopat kanalını takip edin ve sonra sorularınızı sorun. "GPU nedir?" bence böyle bir soru olamaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı