Xbox 360 alınır mı?

clicker19

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Elimde 3 bin TL var. Eski model de olsa bir konsol almayı düşünüyorum ve önüme PS3 ve Xbox 360 çıkıyor. Sizce hangisini almalıyım?

Eski stabil oyunları oynayacağım.

Merhaba. Elimde 3 bin TL var. Eski model de olsa bir konsol almayı düşünüyorum ve önüme PS3 ve Xbox 360 çıkıyor. Sizce hangisini almalıyım?

X360 yeni kasadan almanız lazım yoksa bendeki X360 gibi 3K hatasına maruz kalma olasılığınız var.

X360 ile Xbox One aynı fiyat neredeyse 2.El'de ona bakabilirsiniz. Aksi takdirde 2013 model almanız lazım ama JTAG atılan modellerden bulun. Xbox 360'ın orjinal oyunlarını bulmakta sıkıntı yaşarsınız. JTAG atarsanız Türkçe yama da yapabiliyorsunuz oyunlara bu arada.

X360 ile Xbox One aynı fiyat neredeyse 2.El'de ona bakabilirsiniz. Aksi takdirde 2013 model almanız lazım ama JTAG atılan modellerden bulun. Xbox 360'ın orjinal oyunlarını bulmakta sıkıntı yaşarsınız. JTAG atarsanız Türkçe yama da yapabiliyorsunuz oyunlara bu arada.
Teşekürler sağ olun

One S ile PS4 artık 2. el 3000 liraya pek bulunmuyor. Düz One bazen zorlayınca çıkıyor. PS3 veya XBOX360 seçenek. Ben şahsen oyun sayısı ve çeşitliliği yüzünden PS3 seçerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı