Xbox 360 alınır mı?

Nintendo Wii alıp jailbreak atabilirsiniz. Hareket kontrolleri var.
Eğer aile/arkadaş ile oynayacaksanız mükemmel bir seçim. Çıkışından 17 yıl geçse de hâlâ eskimemiş gibi.

Yine de Xbox 360 alacaksanız Slim modelini alın.
Kronik sorun? İlk sürümüyle karıştırdınız galiba.
Anlayamayabilirsiniz hem sizi hem herkese söylüyorum bunu. Xbox 360 anakartları anladığım tek anakartlardır ve binbir çeşit anakart, kasa modelleri vardır. Şimdi en sorunlu kasa modelimiz Xenondur ve 3k'yi hemen verir, çok güç tüketir. En sorunsuzu Jasper v2 (Elite modellerinde bulunur) ve bunun Jasper v1'den tek farkı daha az güç tüketmesidir, 3k tamamen çözülmüştür. Jasper v1 ise 3knin ilk modellerde çözülmüş halidir. Slim ise artık iş işten geçtiği için çıkmıştır çünkü artık insanlarda ilk modeller 3k veriyor alıngısı çıkmıştır.

Uygun fiyatlı olmasından dolayı almayı düşünüyordum. Çok eski olması düşündürdü.

Eğer zamanının efsane oyunlarını oynamak istiyorsanız alınabilir. Bende aldım. Gayet memnunum fakat CD oyun fiyatları biraz tuzlu. Eksilerinden bahsetmek gerekirse mağaza da önümüzdeki sene temmuz ayının sonlarına doğru kapanacak fakat mağazada çoğu oyun yok. Sadece anakart revizyonuna göre alın. Kronik 3K modeli olmayan revizyonları tercih etmenizi öneririm. Bütün anakart revizyonlarını aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

Satıcıya ürünün model numarasını ve üretim tarihini sorun ve araştırın. Eğer konsolu kırmak istiyorsanız anakart revizyonunuzun desteklediğinden emin olun.

Ben de bir kaç ay önce xbox 360 aldım , imkanın varsa tabi ps3 almanı öneririm , özel oyunlar vs ps3 tarafı daha iyi , bende sırf fiyatı yüzünden xbox 360 aldım , 60 gb , 1 kollu 1200 TL ye almıştım , ve o jenerasyonda oynayamadığım oyunları konsolda oynuyorum. Ben işin grafikten ziyade zevk kısmına baktığım için oynarken aşırı zevk alıyorum , şuanda cod serisine başladım , cod serisi xbox 360 ta , hemen hemen 60 fps civarında veriyor. onun dışınca ac serisine başladım , ac serisine Türkçe yama kurup oynuyorum. Yani fiyatından dolayı almanı öneririm , ama imkanın varsa ps3'e yönelmeni tavsiye ederim.

Ben de bir kaç ay önce xbox 360 aldım , imkanın varsa tabi ps3 almanı öneririm , özel oyunlar vs ps3 tarafı daha iyi , bende sırf fiyatı yüzünden xbox 360 aldım , 60 gb , 1 kollu 1200 TL ye almıştım , ve o jenerasyonda oynayamadığım oyunları konsolda oynuyorum. Ben işin grafikten ziyade zevk kısmına baktığım için oynarken aşırı zevk alıyorum , şuanda cod serisine başladım , cod serisi xbox 360 ta , hemen hemen 60 fps civarında veriyor. onun dışınca ac serisine başladım , ac serisine Türkçe yama kurup oynuyorum. Yani fiyatından dolayı almanı öneririm , ama imkanın varsa ps3'e yönelmeni tavsiye ederim.
Xbox 360'a Türkçe yama nasıl kuruluyor peki?

Xbox 360'a Türkçe yama nasıl kuruluyor peki?
Bazı oyunların Türkçe yama çevirileri var , google aratırsanız karşınıza çıkar , kırık versiyon konsollarda indirdiğin oyunu , küçük programla klasör haline getirip , üstüne yamayı kuruyorsun , sonra tekrar aynı programla iso haline getirip , o isoyu da konsolun açacağı formata çevirip , ister hdd'sine , ister usb belleğe atıp oynuyorsun. Bendeki konsol 60 gb olduğu için hafızası doldu , bende elimde kullanmadığım 160 gblik 2.5'luk laptop hddsini , hdd kutusu alarak taktım , onuda konsola taktım , sorunsuzca oynuyorum , tabi korsana da girmemesi için kendimce şöyle yaptım , bu konsolun orjinal oyunlarına erişmek pek mümkün değil , o yüzden steam vs platformlardan oyunları alıyorum , konsolda da kırık şekilde oynuyorum.

Geri
Yukarı