Xbox 360 Alınır mı?

Just Just Okay?

Hectopat
Makaleler
1
Bilgisayara zaten sahibim ve pek iyi bir sistem değil. Bir bilgisayar almaya kalksam 2500TL bütçem var ve bilgisayar alırken sıfır takıntım var.
2500TL bütçe ile aldığım bilgisayar maksimum 2 yıl götürecek. Ben böyle yapacağıma ikinci el kırılmış Xbox almaya karar verdim ne kadar mantıklı kinect ile birlikte 600-700 belki 1000TL ye almak?

Biraz fazla konu açmış olabilirim üzgünüm :LOL:

Son düzenleme:
PS3 ve Xbox 360'ın değeri 350, zorlarsan 400 TL. 1.000 TL'ye sahibinden.com sitesinden ikinci el ps4 veya xbox one alabilirsin.
Sakarya da yaşıyorum ve adam akıllı bilgisayar, konsol ilanı bile yok o yüzden 500TL-600TL'yi bile gözden çıkarıyorum.
PS4 oyunları çok pahalı oluyor diye almıyorum Xbox one almayı düşünebilirim.

7.Nesil oyun konsollardan sadece PS3 alınır. Xbox 360 gereksiz. Hem ülkemizde popüler olmaması, yedek parçalarının yaygın olmaması ve çok pahalı olması, oyun DVD'lerinin neredeyse hiç bulunmaması, bulunsa bile yine pahalı. Servis yok.

Xbox 360 alacaksan JTAG'li al. Birde kırık diye FW'li X360 verirlerse alma. Çünkü FW'li X360'lar için oyun CD'si yazmak için özel birkaç DVD-RW'lar var. O olmadan yazsan bile okumuyor X360. Bende vardı. Oradan biliyorum.

Birde X360 Multiplayer ücretli. PS3'te ücretsiz.

Bence PS3 al. X360'dan daha iyi. MP ücretsiz.

Yok ben illa X360 alacağım dersen ilk çıkan Fat kasa alma. Slim yada en yeni modeli al.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı