Xbox 360 E alınır mı?

Barış Dinç

Hectopat
Yer
BAYRAKLI
Daha fazla  
1.999TL'ye Xbox 360 E alınır mı?
Sömestr tatilinde almayı planlıyorum.

Cihazın kırılamadığını biliyorum.
Korsan oyun oynamak gibi bir huyum yoktur, o yüzden bu benim için problem değil.
Oyunların Microsoft'un kendi mağazasında daha ucuz olduğunu duydum.
Eğer doğruysa oyunları sanal olarak oradan satın almayı planlıyorum.
Mağazası kapanana kadar muhtemelen çoktan istediğim oyunları almış olurum.

Cihazdan beklentilerim hafta içi akşam vakitlerinde okuldan, işten gelince ve özellikle hafta sonları bazı hikayeli oyunlar oynamak. Mafia 2, GTA 4 - 5, Minecraft vb.
Önceden uzun yıllar Sony PlayStation 3 Slim kullanmıştım. Fakat şu an hem X360'ı denemek istiyorum, hem de fiyatı oldukça uygun geldi bana.

Ayrıca cihazı bir bilgisayar gibi YouTube, Netflix gibi uygulamaları kullanarak vakit geçirmek, film, dizi izlemek içinde kullanacağım.
Bu mümkün mü?

Cihaz'ın linkini aşağıya bırakıyorum.
Daha önce aynı mağazadan 1.300TL'ye Sony PSP Street almıştım, mağazadan yana güvenim sonsuz.

Yok. 360'ın mağaza geçerliliği bitmemiş miydi? İlla kırmanız gerek, oyun alamazsınız diye biliyorum. X360 gerçekten iyi bir ürün, alabilirsiniz..
Yok, kuzenimde var aynısı alıyor oyun.
1.999TL'ye Xbox 360 E alınır mı?

Korsan oyun oynamak gibi bir huyum yoktur, o yüzden bu benim için problem değil.

Cihazdan beklentilerim hafta içi akşam vakitlerinde okuldan, işten gelince ve özellikle hafta sonları bazı hikayeli oyunlar oynamak. Mafia 2, GTA 4 - 5, Minecraft vb.
Önceden uzun yıllar Sony PlayStation 3 Slim kullanmıştım. Fakat şu an hem X360'ı denemek istiyorum, hem de fiyatı oldukça uygun geldi bana.

Ayrıca cihazı bir bilgisayar gibi YouTube, Netflix gibi uygulamaları kullanarak vakit geçirmek, film, dizi izlemek içinde kullanacağım.
Bu mümkün mü?

Daha önce aynı mağazadan 1.300TL'ye Sony PSP Street almıştım, mağazadan yana güvenim sonsuz.

Kuzenim de Xbox 360 E kullanıyor 1200 TL'ye aldı gayet memnun. Xbox One ve üzerinde geriye dönük uyumluluk desteği olduğu için birlikte de oynanabilir. Biz oynuyoruz işte gayet memnun kendisi. İsterseniz soracağınız sorulara da cevap verir.

1.999TL'ye Xbox 360'e alınır mı?

Bu mümkün mü?

Cihaza sahibim. Performansından gayet memnunum ve gayet sessiz çalışıyor. YouTube ve Netflix izleyebilirsin.
Mağazası bu sene kapanacağı modlayabileceğin bir modeli alman daha iyi olabilir. Slim ve E (bazı modelleri) modlanabiliyor. Ayrıca Xbox 360 özel oyunlarına ilgin yoksa PlayStation 3 veya Xbox One almanı öneririm. Xbox One birçok Xbox 360 oyunları ile uyumlu.

Son düzenleme:
Cihaza sahibim ve performansından gayet memnunum ve gayet sessiz çalışıyor.
Mağazası bu sene kapanacağı modlayabileceğin bir modeli alman daha iyi olabilir. Slim ve e (bazı modelleri) modlanabiliyor. Ayrıca Xbox özel oyunlarına ilgin yoksa PlayStation 3 veya Xbox One almanı öneririm. Ayrıca YouTube ve Netflix izleyebilirsin.

Aynı şekilde bende de e kasa 360 var dediği her şey doğrudur yalnız YT açılırken bazen hata veriyor o kadar.

Aynı şekilde bende de e kasa 360 var dediği her şey doğrudur yalnız YT açılırken bazen hata veriyor o kadar.

Oturum açma hatası veriyor evet. Xbox kullanıcı oturumunu hızlı menüden kapatıp tekrar giriş yaptığınız da YouTube'a girebilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı