2.el Xbox 360 gamepad orijinalliği nasıl anlaşılır?

xPhoenix

Centipat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarım ve Android TV box için gamepad arıyorum, sahibin üzerinden 2.el alıcılı bir ürün buldum, adet fiyatı 600 TL almaya değer mi veya orijinal olduğunu nereden anlarım?

Dosya Ekleri

• 1699381335517.png
    1699381335517.png
    683,4 KB · Görüntüleme: 31
  • 1699381361228.png
    1699381361228.png
    784,6 KB · Görüntüleme: 34
  • 1699381387849.png
    1699381387849.png
    794 KB · Görüntüleme: 24
  • 1699381428999.png
    1699381428999.png
    197,4 KB · Görüntüleme: 31
Sadece çakma değil aşırı kötü çakma diye nitelendirebileceğimiz bir ürün. Zamanında büyük zincir marketlerde satılan imitasyon ürünlerin bile bir kalitesi vardı. İndirim filan kovalayıp markası bilinen daha iyi bir controllera yönelmenizi tavsiye ederim. Birkaç yüz lira daha vermemek için direkt 600 TL'den de olmayın hocam. Saygılar.

Orijinal değil. Yazı fontu bile bağırıyor çakmayım ben diye.

Sadece çakma değil aşırı kötü çakma diye nitelendirebileceğimiz bir ürün. Zamanında büyük zincir marketlerde satılan imitasyon ürünlerin bile bir kalitesi vardı. İndirim filan kovalayıp markası bilinen daha iyi bir controllera yönelmenizi tavsiye ederim. Birkaç yüz lira daha vermemek için direkt 600 TL'den de olmayın hocam. Saygılar.

Önerebileceğiniz başka bir marka var mıdır? Hem Android TV hem de PC'ler için?

Önerebileceğiniz başka bir marka var mıdır? Hem Android TV hem de PC'ler için?
Kullanmadım ama aşağıda bıraktığım dışında sizin fiyat aralığınıza uygun olabilecek bir şey bulamadım hocam.

Başka tavsiyesi olan arkadaşlar varsa beklerim, ben de bilgilenmiş olurum.

Kullanmadım ama aşağıda bıraktığım dışında sizin fiyat aralığınıza uygun olabilecek bir şey bulamadım hocam.

Bütçem kısıtlı olduğundan 2.el almayı düşünüyorum Pusat'ın herhangi bir replikası yoktur diye biliyorum?

Hayır hocam, zaten belli kalitede bir ürünün marka basılmış hali diyebiliriz Pusat için. Doğal olarak replikası yoktur diye tahmin ediyorum.

Hocam ona o para verilmez bence şöyle birşey var çünkü:

Hocam ona o para verilmez bence şöyle birşey var çünkü:
Arkadaş bütçesi dolayısıyla ikinci el alacağını söylediği için ve bulunabilir olduğunu düşündüğüm için onu attım. İkinci eli bulunabilse benim de tavsiye edeceğim şeyler vardı ama yazmadan önce sarı siteye baktım ancak pek bir sonuç alamadım.

Geri
Yukarı