Xbox 360 için SSD veya HDD önerisi

7200 RPM HDD'ler daha pahalı. 500GB olanı 400TL, bana 120GB SSD yeter.

Neden HDD'yi değiştirmek istiyorsunuz? 320 GB yeterliyse masraf yapmaya gerek yok. Tekrar diyorum Xbox 360 konsolu için SSD ve HDD farkını anlamak çok zor. Boşuna masraf yapmış olursunuz.

@DaTTeBayoTheFrog bu konsolda SSD kullanmak fanteziden ibaret. Zaten bu konsolların oyunları öyle ahım şahım veri aktarım boyutu sunmuyor GTA 5 dışında.

5 yıldan uzun süredir HDD değişmemiş.

Konsolların depolama alanları uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanır. Şu an bir sorun yaşamıyorsan gerek yok değişime.

5 yıldır değişmemiş olması HDD'nin kötü olduğu anlamına gelmez. Biraz kullanın kötüyse o zaman değiştirirsiniz.

GTA 4 ve GTA 5'te denedim. GTA 4'te akıcı kamerayı çevirdiğimde drop oluyor. GTA 5'te denedim 20-25 FPS gidip geliyor sabit 30 değil yani akıcılık yok. Önceki aldığım Xbox 360'larda böyle olmuyordu.

GTA 4 ve GTA 5'te denedim. GTA 4'te akıcı kamerayı çevirdiğimde drop oluyor. GTA 5'te denedim 20-25 FPS gidip geliyor sabit 30 değil yani akıcılık yok. Önceki aldığım Xbox 360'larda böyle olmuyordu.

Yanlış hatırlamıyorsam JTAG'lı almıştınız. Sıcaklık değerleri nasıl?

Processor57 derece GPU 70-74 arası CPU 71-75 arası. Oyunlarda. Kasada buz gibi abartılacak derece sıcaklık yok.

Bu konsol için normal değerler. Sorun sıcaklıklarda değil oyunlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı