Xbox 360 kolu orijinal mi?

Gorkemm.jk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 2. el Xbox 360 kol almak istiyordum da, bir ürün gördum orijinal mi bilemedim. Fotoğraflardan anlaşılıyorsa bakabilir misiniz rica etsem?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    95,1 KB · Görüntüleme: 55
  • 2.png
    2.png
    149,2 KB · Görüntüleme: 56
  • 3.png
    3.png
    309,6 KB · Görüntüleme: 56
  • 4.png
    4.png
    205,4 KB · Görüntüleme: 62
1 dakika hala bende duruyorsda karşılaştırayım fotoğraftakiyle.

Yok çöpe atmışım ama sahte gibi duruyor etiketinden.

Anladım hocam teşekkürler belki başka kullanıcılarda cevap verir merak ediyorum da, bir de kola ihtiyacım var orijinal ise hemen almam gerekiyor.

Anladım hocam teşekkürler belki başka kullanıcılarda cevap verir merak ediyorum da, bir de kola ihtiyacım var orijinal ise hemen almam gerekiyor.

Bana da yan sanayii gibi geldi. Orijinali bende eskiden vardı, göz aşinalığı olmadı nedense. Şu anda orijinalini bulmak çok zor. Bulsan bile güvenemezsin.

Ama sana şöyle söyleyeyim. Piyasada ki bazı yan sanayii kontrolcüler orjinali kadar iyi ve dayanıklı olabiliyor. Hepsiburada veya trendyol gibi sitelerden yorumu çok ve iyi olanlardan alırsan sorun yaşamazsın bence.

Bana da yan sanayii gibi geldi. Orijinali bende eskiden vardı, göz aşinalığı olmadı nedense. Şu anda orijinalini bulmak çok zor. Bulsan bile güvenemezsin.

Ama sana şöyle söyleyeyim. Piyasada ki bazı yan sanayii kontrolcüler orijinali kadar iyi ve dayanıklı olabiliyor. Hepsiburada veya Trendyol gibi sitelerden yorumu çok ve iyi olanlardan alırsan sorun yaşamazsın bence.

Genellike yan sanayilerin Xbox logolu tuş çıkıyor tam oturmuş değil yani.

Ama sana şöyle söyleyeyim. Piyasada ki bazı yan sanayii kontrolcüler orijinali kadar iyi ve dayanıklı olabiliyor. Hepsiburada veya Trendyol gibi sitelerden yorumu çok ve iyi olanlardan alırsan sorun yaşamazsın bence.

Evet bu satıcının ürünleri bayağı beğeniliyordu 2. el bulamazsam başka çarem kalmıyor.

Resim de logosuz gözüküyor ama logolu gönderiliyormuş.

Geri
Yukarı