Xbox 360 satıp Xbox One almak mantıklı mı?

One S pahalı olduğu için almayı düşünmüyorum. Bildiğim kadarıyla Xbox One ile önemli bir farkları yok.
Önemli farkı var One S xbox one'a göre minicik ve yanında adaptöre ihtiyaç yok one s varken one alınmaz ps4 gibi şarj kablosu kullanmak varken neden devasa bir adaptör kullanasınki?.

Önemli farkı var One S xbox one'a göre minicik ve yanında adaptöre ihtiyaç yok one s varken one alınmaz ps4 gibi şarj kablosu kullanmak varken neden devasa bir adaptör kullanasınki?.
Xbox One ile Xbox One S arasında 400-500 lira gibi bir fark oluyor. Bütçemi aştığı için Xbox One düşünüyorum. Adaptör sıkıntı değil. 2 orijinal kollu kutusu ve kutu içeriği tam olan Xbox 360 E kasa 500 GB modeli kaç liraya satmam uygun olur?

Kesinlikle değer.

Bende PC yokken, PS3 vardı. PS3'ü 500 liraya satıp aynı gün Letgo'dan gördüğüm Xbox One + 5 oyunlu 500 GB cihazı aldım. Tek anlamıyla "DEVRİM".

PC ama nasıl PC= PC var PC var :)

Orta halli bir sistem ise geçmek mantıklı olabilir. Ama ücretleri de hesapla. Xbox'ta korsan oynayamazsın 3:)

Kesinlikle değer.

Bende PC yokken, PS3 vardı. PS3'ü 500 liraya satıp aynı gün Letgo'dan gördüğüm Xbox One + 5 oyunlu 500 GB cihazı aldım. Tek anlamıyla "DEVRİM".

PC ama nasıl PC= PC var PC var :)

Orta halli bir sistem ise geçmek mantıklı olabilir. Ama ücretleri de hesapla. Xbox'ta korsan oynayamazsın 3:)
Korsan kullanmak istemiyorum zaten. Konsol için çıkan oyunları oynamak istediğim için almıştım. Xbox One geriye uyumluluk sayesinde oyunlar oynayabilirim. Sadece Xbox One için çıkan oyun sayısı az olduğu için Xbox 360 almıştım. Geriye uyumluluk sayesinde daha iyi grafiklere sahip Xbox 360 oyunu oynayabilmek için geçmek istiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı