Xbox One'ı satıp cracklenmiş 360 almak

F4T1H

Hectopat
Yer
uşak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650, i5 9400f, 2x8gb ram (amd ekran kartları çöp)
Meslek
mezun :(
Merhaba, ilk Xbox One Kinect'li sürümüne sahibim. One, 360'dan her türlü iyi ama oyun fiyatları çok pahalı ben ilk alırken Steam'deki düşük fiyat bekliyordum ama 500 - 600 TL gibi fiyatları görünce akıllı olmayan televizyonu sanki akıllı televizyonmuş gibi kullanıyorum (yani sadece YouTube, Amazon Prime için kullanıyorum koca Xbox'ı), daha çok kinect için almıştım o oyunlarda yine çok pahalı, yani aldığımla kaldım crack'leyeyim desem olmaz, bu cihazda daha crackleme olmuyor sanırım, şöyle bakayım derken Crack'li Xbox 360 aklıma geldi, bir sürü oyunu doldurur istediğimi açar miss gibi oynarım dedim. Sizce mantıklı mı?

Bana kalırsa kırık PS3 çok daha mantıklı. Özel oyunlar bile tek başına PS aldırır.

PS özel oyunlarını ben pek sevmiyorum, o yüzden Xbox aldım zaten. Yoksa bende PS3 alırdım :D

Ben bu zamana kadar çıkmış olan AAA dahil tüm oyunları oynayabilmek var iken Xbox 360 satın alarak iyi olan birkaç eski oyun oynamazdım. Bence sizin çözümünüz PlayStation 4 satın almak.

Ben bu zamana kadar çıkmış olan AAA dahil tüm oyunları oynayabilmek var iken Xbox 360 satın alarak iyi olan birkaç eski oyun oynamazdım. Bence sizin çözümünüz PlayStation 4 satın almak.

Ver parayı al o zaman :D 150TL üstündeki bir şeye para vermem Xbox'ta da, 150TL altı adamakıllı AAA oyunda yok.

Hem eski oyunları da seviyorum yeni oyunları kaldıramayacak kadar eskidi, baktığımda "Xbox bu oyunu açamaz" diyor artık.
Yani bilemiyorum o konsolda sanırım eski Forza falan var. Kırık kullanacaksan PS daha iyi satması alması vs. Yine de sen bilirsin ama bu ekonomide kırık mantıklı iş.

Xbox 360 alınabilir ama oyunları eski sonuçta, neden Game Pass dene miyorsunuz?

Sevmediğim tarzdaki oyunlarla dolu orada, hem amacım kinect içindi benim öyle Call of Duty gibi oyunları oynamak için almadım.

Merhaba, ilk Xbox One Kinect'li sürümüne sahibim. One, 360'dan her türlü iyi ama oyun fiyatları çok pahalı ben ilk alırken Steam'deki düşük fiyat bekliyordum ama 500 - 600 TL gibi fiyatları görünce akıllı olmayan televizyonu sanki akıllı televizyonmuş gibi kullanıyorum (yani sadece YouTube, Amazon Prime için kullanıyorum koca Xbox'ı), daha çok kinect için almıştım o oyunlarda yine çok pahalı, yani aldığımla kaldım crack'leyeyim desem olmaz, bu cihazda daha crackleme olmuyor sanırım, şöyle bakayım derken Crack'li Xbox 360 aklıma geldi, bir sürü oyunu doldurur istediğimi açar miss gibi oynarım dedim. Sizce mantıklı mı?

Xbox Game Pass alabilirsin aylık 49 TL olması lazım orada 100'den fazla oyun ücretsiz crackli konsol kullanma bence.

Xbox Game Pass alabilirsin aylık 49 TL olması lazım orada 100'den fazla oyun ücretsiz crackli konsol kullanma bence.

Ben aylık ödemeleri sevmiyorum hocam, bir kere vereyim bir daha uğraşmayayım diyorum işlemin ortasında iptal ediyorum, hem bence kalitesiz oyunlar var. Ne kadar oynayacağım oyun varsa Game Pass'ten ucuz olduklarında alıp oynamıştım.

Geri
Yukarı