Xbox 360 ve PS3 alınır mı?

Şimdi PS3 bana geldi diyelim. Baktım sorun var. Her şartta geri gönderebiliyor muyum?

Ürün eline geçtiğinde sorun varsa eğer 1 gün içinde geri yollayabiliyorsun. Para direkt adama gitmiyor zaten senin parayı sahibinden tutuyor eğer 1 gün içinde onay verirsen ürüne satıcıya gidiyor yok arızalıysa 1 gün içinde geri kargoluyorsun paranda tekrardan senin oluyor.

Param Güvende ile aldıysan evet.

Evet hocam Param Güvende ile aldım. Dediğiniz gibiyse sıkıntı yok. Sağ olun hocam.

Sorun varsa eğer 1 gün içinde geri yollayabiliyorsun. Para direkt adama gitmiyor zaten senin parayı sahibinden tutuyor eğer 1 gün içinde onay verirsen ürüne satıcıya gidiyor yok arızalıysa 1 gün içinde geri kargoluyorsun paranda tekrardan senin oluyor.

O zaman problem yok. Sağ olun hocam. Genelde Amazon dışına çıkmam. Çok nadir N11, Trendyol bakarım. Bu ilk sarı site alışverişim oldu.

2010'larda çıkan oyunları oynamak istiyorsanız bence iki konsol da iyi bir seçenek.

Bende Xbox 360 var ve donanım olarak PS 3'den küçük bir adım önde.

Saf gücün konsollarda hiçbir önemi olmadığının bir kanıtı. Donanım olarak Xbox 360 PlayStation 3'ten doğru hesapladı isem %118 daha güçsüzdür. Xbox 360 100 tflops, PS3 218 tflops.

Şimdi PS3 bana geldi diyelim. Baktım sorun var. Her şartta geri gönderebiliyor muyum?

Evet.

Çok nadir N11, Trendyol bakarım. Bu ilk sarı site alışverişim oldu.

Neden ki?

Geri
Yukarı