Xbox 360 vs PS3

PS3'te karar kıldım ama;
Multimanlının oyun yükleme avantajı var ama onlinesi yok.
Geri yükleme ile kırdırmanın da onlinesi var ama oyun yüklemek için bütün PS3'ün silinmesi gerekiyor.
PS3'ü multimanlı mı yoksa geri yükleme ile kırılma şeklinde mı alayım?

"Multimanlının oyun yükleme avantajı var ama onlinesi yok."
Online oynanıyor dostum. Bende kırık Slim PS3 var. Kardeşim arada GTA Online giriyor.

Ama kırık konsollarda online girilmesi tavsiye edilmez. Banlanabilirsin. Banlanmamak için kırık ps3 kullanıcılarıma tavsiye verdiğim konuyu okuyabilirsin. İmzamda mevcut.

"Geri yükleme ile kırdırmanın da onlinesi var ama oyun yüklemek için bütün PS3'ün silinmesi gerekiyor."
Yok. Bu dediğiniz bilgiler 5 yıl öncenin bilgileri

"PS3'ü multimanlı mı yoksa geri yükleme ile kırılma şeklinde mı alayım?"
CFW'li PS3'ün rahatlığını hiçbir konsol veremez.

İstediğin PS3'ü al. Yeter ki Fat kasa alma. Slim veya Süperslim. 2000 ve 2500 serisi Slim kasalar kırılabilen kasai 2504-3004-4004 kasa PS3'ler kırılamayan kasa PS3.

Benim kırılamayan kasaları kırma ve oyun yükleme hakkında bir konum var. imzamda.

Yani illa oyun yüklemek için kırık almak zorunda değilsin. Ucuza hangisini bulursan onu al. Her türlü oyun yüklenir. Konularım var. Her zaman yardımcı olurum.

"Multimanlının oyun yükleme avantajı var ama onlinesi yok."
Online oynanıyor dostum. Bende kırık Slim PS3 var. Kardeşim arada GTA Online giriyor.

Ama kırık konsollarda online girilmesi tavsiye edilmez. Banlanabilirsin. Banlanmamak için kırık ps3 kullanıcılarıma tavsiye verdiğim konuyu okuyabilirsin. İmzamda mevcut.

"Geri yükleme ile kırdırmanın da onlinesi var ama oyun yüklemek için bütün PS3'ün silinmesi gerekiyor."
Yok. Bu dediğiniz bilgiler 5 yıl öncenin bilgileri

"PS3'ü multimanlı mı yoksa geri yükleme ile kırılma şeklinde mı alayım?"
CFW'li PS3'ün rahatlığını hiçbir konsol veremez.

İstediğin PS3'ü al. Yeter ki Fat kasa alma. Slim veya Süperslim. 2000 ve 2500 serisi Slim kasalar kırılabilen kasai 2504-3004-4004 kasa PS3'ler kırılamayan kasa PS3.

Benim kırılamayan kasaları kırma ve oyun yükleme hakkında bir konum var. imzamda.

Yani illa oyun yüklemek için kırık almak zorunda değilsin. Ucuza hangisini bulursan onu al. Her türlü oyun yüklenir. Konularım var. Her zaman yardımcı olurum.
Teşekkür ederim

İkinci el ile uğraşmak istemedim o nedenle biraz fazla para verdim ama yine de f/p özelliğini fazlasıyla koruyor. Sony Ps3 500gb Super Slim+32 Oyunlu+2 Kol Orjinal Tam Bordlu - n11.com Bunu sipariş verdim yarın gelir büyük ihtimalle. Bir de kırık olmayan PS3 bulamadım. Kırık almak zorunlu oldu. Zaten dediğim gibi kardeşim oynayacak online ile işi fazla yok.
Neden kırık almak istemiyodun online oynayabiliyosun herşey cok stabil eksiği yok fazlası var yoksa kerizmi bukadar adam kırdırsın ps yi birde kırsan bile bi formatla orjinal haline dönüyo

Neden kırık almak istemiyodun online oynayabiliyosun herşey cok stabil eksiği yok fazlası var yoksa kerizmi bukadar adam kırdırsın ps yi birde kırsan bile bi formatla orjinal haline dönüyo
Kırık ile bırak online oynanmayı internete bile girilmiyor. Kırık istemememin nedeni oynanacak oyunlar sınırlı ve çok ucuz olduğu için.

Dostum kendim jailbreak ps3 kullanıyorum ne ban ne bi kısıtlama yüklemediğim oyun kalmadı oyun güncellemesiyle online ıyla her şekilde orjinal den farksız hiçbir sıkıntısı yok gta5 online black ops2 online ve herçeşit oyunu oynadım en kötü ps3 e güncelleme geliyo bu hafta geldi ve güncellemezsen online a giremiyosun güncellersende jailbreak gidiyo ama bununda çözümünü anında yayınlıyolar düzenlenmiş bi güncelleme dosyasını flaşa atıp güncelliyosun ve olay biter bu güncellemede sondur büyük ihtimalle (2006 da çıkan bi konsol için bu bile fazla)

Dostum kendim jailbreak ps3 kullanıyorum ne ban ne bi kısıtlama yüklemediğim oyun kalmadı oyun güncellemesiyle online ıyla her şekilde orjinal den farksız hiçbir sıkıntısı yok gta5 online black ops2 online ve herçeşit oyunu oynadım en kötü ps3 e güncelleme geliyo bu hafta geldi ve güncellemezsen online a giremiyosun güncellersende jailbreak gidiyo ama bununda çözümünü anında yayınlıyolar düzenlenmiş bi güncelleme dosyasını flaşa atıp güncelliyosun ve olay biter bu güncellemede sondur büyük ihtimalle (2006 da çıkan bi konsol için bu bile fazla)
Black Ops JB ile problem yaratan bir oyundur. Ek bir önlem aldınız mı banlanmamak için? Ben sadece Gta V i online olarak açtığım hafta ban yedim.

Playstation 3 kullanıcısıyım, bu yüzden doğru değerlendirme yapacağımı düşünüyorum.

Online:

Call of Duty: Advanced Warfare'da yaklaşık 500, Battlefield 3'de yaklaşık 2000 kişi var. Bunlar benim aktif olarak oynadıklarım.

Battlefield 4'ün stats sitesinde 6000 kişi var diyor. Yani uzun lafın kısası online kısmı ölü değil.

Oyun fiyatları:

PES2018 15 TL, bütün Crysis serisi 35 TL. Fifa 18 55 TL. Call of Duty: Black Ops III 60, Call of Duty: Advanced Warfare 35 TL. The Last of Us Game of the year edition olması lazımdı, 35 TL. Journey 10 TL civarında. Bu kadar örneği verdim, ve şu genel olarak görünüyorki, günde 1 lira atsan kenara, 35 gün sonra The Last of Us gibi bir şaheseri oynayabilirsin.

Aksesuarlar:

En dertli kısım burası, orjinal Dualshock 3 yok piyasada. Dandik markalara kaldık.

Kısaca, hiç düşünmeden Playstation 3 alabilirsin dostum. Eğer bir sorun varsa cevaplarım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı