Xbox 9. nesil gamepad FIFA 21'de iki kez algılanıyor

Ben fifa 21 de sadece ara pası atarken bir basmada bazen algilamiyordu onu yaşadım onun dışında bir sorun görmedim günceleme tamamen bittikten sonra kolu kapatıp açtın mı ?
Birde ne ile bağlantı kuruyorsunuz
Bluetooth ile bağlantı kuruyorum iki kez atlaması sorun değil fazla ama dpad deki sürekli aşağı basması delirtici bir sorun

Bluetooth ile bağlantı kuruyorum iki kez atlaması sorun değil fazla ama dpaddeki sürekli aşağı basması delirtici bir sorun

Şöyle söylüyeyim ben Xbox adaptörle bağlantı sağlıyorum bir problemle karşılaşmadım.
Okuduğum kadarıyla yeni nesil kolda Bluetooth bağlantısında problem cıktığı. Kolda sorun var mı yok mu bunu anlamamız için tayp C kablo ile bağlanıp oynar mısın kabloda yapmaz ise bağlantı sorunudur

Hocam, bu tip konulara daha önce de rastladım. FIFA 21'de problem yaşayanlar var. Bir de arkadaşımın dediği gibi kablo ile deneyin.

Hocam, oyun kaynaklı da olabilir. Başka bildiğim yol yok.

Ben de aynı sorunu yaşadım FIFA 2021 kaynaklı ancak çözümü var. Steam dışı kütüphanesine ekleyip girin sorun çözülecek.

Type-c kablosu ile sıkıntısız FİFA21 de kol çalışıyor ancak bluetooth adaptörü ile, arkadaşın bahsettiği gibi aşağı yukarı basılı kalıyor, bu sıkıntı sadece Fifa21 de var, başka oyunlarda denedim böyle bir sorun ile karşılaşmadım.

Son düzenleme:
Type-c kablosu ile sıkıntısız FİFA21 de kol çalışıyor ancak bluetooth adaptörü ile, arkadaşın bahsettiği gibi aşağı yukarı basılı kalıyor, bu sıkıntı sadece Fifa21 de var, başka oyunlarda denedim böyle bir sorun ile karşılaşmadım.
Çözümü üst mesajda belirttim deneyin isterseniz kablolu kullanmak zorunda değilsiniz.

Geri
Yukarı