Xbox 9. nesil kolu için hangi pil alınmalı?

Duracell'ler her zaman tavsiyemdir. Eğer istersen şarjlı Xbox gamepad pillerinden alıp da kullanabilirsin.

Kol fiyatları çok arttı o yüzden buna kıytırık pil takmam. Üç beş daha fazla verip hem Duracell pil hem de Duracell şarj aleti aldım. Gayet yetiyor bana.

Şöyle ki, ben 8. nesil gamepadde normal pilleri kullandığımda 5 gün bile dayanmadılar. Çok pil harcıyor gamepadler. Gerçi piller Duracell değildi ama o da aşırı gitmez diye düşünüyorum.

Sonra eski bir şarjlı pil buldum ve onu kullanmaya başladım. O uzun süre yetiyor, ama eskidiği için kısa sürede boşalıyor ve haftada 1 şarj etmek gerekiyor.

Ama yeni şarj edilebilir piller daha uzun gider diye düşünüyorum. Ve sürekli pil alma derdi de yok. O yüzden normal pil kullanmanı tavsiye etmiyorum. Fakat marka öneremeyecegim.

Kol fiyatları çok arttı o yüzden buna kıytırık pil takmam. Üç beş daha fazla verip hem Duracell pil hem de Duracell şarj aleti aldım. Gayet yetiyor bana.
Hangi pil olur Xbox koluna?

Duracell aklınızda var ise direkt alınabilir kalitesi belli.
Duracell'ler her zaman tavsiyemdir. Eğer istersen şarjlı Xbox gamepad pillerinden alıp da kullanabilirsin.
Hangi pil uyumlu olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı