Xbox 9. nesil kontrolcü alınır mı?

Fodenist

Hectopat
Arkadaşlar PC için Rocket League ve FIFA 22 oynadığımdan Xbox Controller almak istiyorum.
Bu ürün PC için uygun mudur?
Ayrıca benim bilgisayarımda Bluetooth adaptörü yok. Bu ürün Bluetooth ile mi bilgisayara bağlanıyor?
Eğer Bluetooth ile bağlanılıyorsa böyle bir ürün ile gecikme yapar mı?
https://www.hepsiburada.com/tp-link...x1wR-D5j5Z89ZWh33kxoClkAQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski kullanıcısı olarak, 9.nesil bence mükemmel bir tercih. Dualschock 4 kullanıcısıydım ve acebalarım vardı ama Xbox Controller ezer geçer rahatlık ve diğer konularda. 600 TL'ye alıp iade etmiştim titreşim takılı kaldığı için sonra tekrar almaya üşenmiştim.

Evet Bluetooth ile bağlanıyor ama gecikme konusunda bilgim yok.

Ek olarak fazladan şarj edilebilir pil almanızı öneririm. Biri bittiğinde diğerini kullanır, kullanırken diğeri şarj olur.

Kendi alıcısı kutunun içinden çıkıyor mu?

Birlikte satilani var, sadece kol olarak satilani var. Kutu icerigine göre degisiyor.

yine USB gibi mi?

Evet. USB girisine takiyorsunuz. Microsoft'un kendi sattigi alici bu mesela. Bendeki biraz daha farkli.

Birlikte satilani var, sadece kol olarak satilani var. Kutu icerigine göre degisiyor.

Benim attığım üründe yokmuş.
Bluetooth adaptörü almam gerekiyor sanırım.
1600 TL'ye değecek bir şey mi acaba?
Daha önceden Xbox One sahibiydim onun koluyla arasında pek fark yok sanırım.

PC için tasarım dışında pek bir farkı yok 8. Nesil ve 9. Nesil kontrolcülerin ancak arada uçuk bir fiyat farkı da yok. İleride satmak isterseniz, güncel olanı satmak daha kolay olacağından 9. Nesil Kontrolcü alabilirsiniz. Type-C kablo ile bağlayabilir ya da bir Bluetooth adaptörü kullanabilirsiniz. Gecikme konusunda ise koldan kaynaklı bir gecikme yok ancak kullandığınız adaptörün kalitesine göre bu durum değişebilir.

Normal de hep 30TL'lik 50TL'lik Game padler kullandım. Bu senenin başında Xbox 9.nesil kontrolcüsüne geçtim. İyi ki geçmişim dedim. Farkı çok bariz hissediyorsun. Garantisi falan da çok iyi çalışıyor Microsoft bu konuda 1 numara.

Tavsiyem Şarjlı pil kitini de almanız. Ben Duracell kit ile kontrolcüyü 1200TL almıştım şu an çok çıkmıştır.
Ama bütçeniz varsa alınır. Sonuçta ülkemizde hiçbir şey ucuzlamıyor.

Benim attığım üründe yokmuş.
Bluetooth adaptörü almam gerekiyor sanırım.
1600 TL'ye değecek bir şey mi acaba?
Daha önceden Xbox One sahibiydim onun koluyla arasında pek fark yok sanırım.

Açık söylemek gerekirse ben şu an 1600 TL vermem. Belki daha önceden 600 TL vererek almamın etkisi vardır ama her ürün pahalı artık :(

Yeni konular

Geri
Yukarı