Xbox aksesuar önerileri

Sağ olun ne demek.

Xbox bazı oyunların temasını taşıyan gamepadler tasarlayabiliyor. Örnek olarak gears 4 Crimson Omen temalı gösterebilir gerçekten çok güzel duruyor.

Eki Görüntüle 1485374

Param olduğunda bu gamepadi almayı düşünüyorum.

Siz öyle diyorsanız sorun yok. Ben gereksiz görüyorum ancak.

Standın gerekli olduğunu düşünmüyorum indirimde olan bir oyun bence daha iyi bir seçenek.

Xbox arayüzünde dokunmatik desteği yok diye biliyorum.

Bence de iyi oyunlar.
Hocam monitörü aynı zamanda bilgisayarda da kullanacağım ondan dedim dokunmatiğini :) Gerçekten gamepad çok hoşmuş.

@Painlower412 @BlueEagle @Yener K. arkadaşlar son bir sorum olacaktı. Sizce bu saydığım aksesuarları 4.5K'ya almak mı yoksa Xbox Series S cihazımı satıp 7.5k da üzerine ekleyip Hazır Sistem + Monitör + Ekipman almak mı?

Son düzenleme:
Sizce bu saydığım aksesuarları 4.5K'ya almak mı?

Bence konsolu aldığınız gibi aksesuarları hemen almanıza gerek yok. En azından taşınabilir monitörü fiyatlar ucuzlayana kadar (3-4 yıla ucuzlamaz) almadığınızda, gayet az bütçe ile Xbox Series S'ten tam performans alabilirsiniz.

Xbox Series S cihazımı satıp 7.5k da üzerine ekleyip hazır sistem + monitör + ekipman almak mı?

RTX 2070 üstü ekran kartına sahip bir sistem almadığınız sürece Xbox Series S'ten şaşmamanızı öneririm.

Şimdi konsol daha stabil ve rahat ama PC daha geniş bedava oyunlar gibi avantajları var bu konu için yeni konu açılması gerekir veya hazır açılmış konulardan fikir edinebilirsin

Şimdi konsol daha stabil ve rahat ama PC daha geniş bedava oyunlar gibi avantajları var bu konu için yeni konu açılması gerekir veya hazır açılmış konulardan fikir edinebilirsin
Bir de daha ucuz gibi ve PS de oyunlarını bilgisayara çıkartıyormuş o beni cezbetti.

Bence konsolu aldığınız gibi aksesuarları hemen almanıza gerek yok. En azından taşınabilir monitörü fiyatlar ucuzlayana kadar (3-4 yıla ucuzlamaz) almadığınızda, gayet az bütçe ile Xbox Series S'ten tam performans alabilirsiniz.

RTX 2070 üstü ekran kartına sahip bir sistem almadığınız sürece Xbox Series S'ten şaşmamanızı öneririm.
Hocam alırsam sanırsam RX 6600'lü bir sistem alırım.

@kaganaltug şimdi o sizin oyun tarzınız ve bütçeniz yönlendirecek bende Series S var bazen PC de oyun kaldıracak mı kasacak mı gibi benzeri korkular yaşıyorum güçlü sistemlerde bile 60 FPS zor alan oluyor oyunlarda ama konsol öyle değil optimize edilerek sunuluyor.

@BlueEagle @Painlower412 hocam açıkçası beni tek mutlu eden ücretsiz oyunlar, PS oyunları felan. Kendimi idare eden bir PC'm var zaten.

Ama bir süre sonra oyunlar sıkar mı acaba bilgisayar daha mı iyi olur diye düşünüyorum. Arkadaşlarımla oyun oynamak beni daha çok mutlu ediyor ya da kaliteli hikayeli oyunlar oynamak. Xbox exc. oyunlar olarak zaten sıkıntılı. Ama bilgisayar tarafında Sony kendi oyunlarını da çıkartmaya başladı. Ondan dolayı açıkçası içimden bir his git kendine bilgisayar al diyor. Alırsam zaten Ocak ayı itibariyle konsolu satıp bilgisayar alırım ama sizce o zaman ne yapmam mantıklı olur?

1) Xbox Series S + Kablosuz Kulaklık + 2 adet Kol + 2 TB Harddisk

2) RTX 3050'ye sahip bir Hazır Sistem + 144 Hz Monitör + Ekipman

@BlueEagle @Painlower412 hocam açıkçası beni tek mutlu eden ücretsiz oyunlar, PS oyunları falan. Kendimi idare eden bir PC'm var zaten.

Ama bir süre sonra oyunlar sıkar mı acaba bilgisayar daha mı iyi olur diye düşünüyorum. Arkadaşlarımla oyun oynamak beni daha çok mutlu ediyor ya da kaliteli hikayeli oyunlar oynamak. Xbox exc. Oyunlar olarak zaten sıkıntılı. Ama bilgisayar tarafında Sony kendi oyunlarını da çıkartmaya başladı. Ondan dolayı açıkçası içimden bir his git kendine bilgisayar al diyor. Alırsam zaten ocak ayı itibarıyla konsolu satıp bilgisayar alırım ama sizce o zaman ne yapmam mantıklı olur?

1) Xbox Series S + Kablosuz Kulaklık + 2 adet Kol + 2 TB hard disk

2) RTX 3050'ye sahip bir Hazır Sistem + 144 Hz Monitör + Ekipman

3050 varsa git Series S falan al 3050 gibi 3000 serisinden prim yapan bir sistem alma. Ama özel oyun olayını unutmaya yavaş yavaş başla.

@Blueeagle @painlower412 hocam açıkçası beni tek mutlu eden ücretsiz oyunlar, PS oyunları falan. Kendimi idare eden bir PC'm var zaten.

Eğer yeterli bir bilgisayarınız varsa Xbox Series S değil başka bir konsol almanızı ya da mevcut bilgisayarınızı yükseltmenizi öneririm. Oynayacağınız oyunlar aynı çünkü.

2) RTX 3050'ye sahip bir hazır sistem + 144 Hz monitör + ekipman.

Bence 2. seçenek daha uygun. Benim önerim bilgisayar almanızdan yöne. Toplama almanızı öneririm. RTX 3050'nin oyun testlerine bakın sizi mutlu ediyorsa almanızı öneririm. Eğer mutlu etmiyorsa Xbox Series S alabilirsiniz.

Geri
Yukarı