Xbox arayüzü ve PlayStation arayüzü

Muhammet Soysal

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. İyi geceler dilerim. Bir sorum var. Daha doğrusu tartışma konusu. Sizce PlayStation arayüzümü daha iyi yoksa PlayStation'un mu? Daha doğrusu menü diyelim. Ben 7 yıl PS kullandım kullanmayada devam ediyorum. Geçen arkadaşıma Xbox oynamaya gittim oyunu bile açamadım gerçekten çok karışık bir menüsü var ya da ben PS'ye aliştığım için bana öyle geliyor. Evet, sizce PS menüsümü Xbox mu? Ben PS diyorum.

Son düzenleme:
Merhaba. İyi geceler dilerim. Bir sorum var. Daha doğrusu tartışma konusu. Sizce PlayStation arayüzümü daha iyi yoksa PlayStation'un mu? Daha doğrusu menü diyelim. Ben 7 yıl PS kullandım kullanmayada devam ediyorum. Geçen arkadaşıma Xbox oynamaya gittim oyunu bile açamadım gerçekten çok karışık bir menüsü var ya da ben PS'ye aliştığım için bana öyoe geliyor. Evet, sizce PS menüsümü Xbox mu? Ben PS diyorum.
Bazı içerik üreticileri ikiside kolay arayüze sahip ama xbox ps'ye göre bir tık zor demişlerdi. Ben ps5 kullanıyorum ve arayüzünden memnunum.

Merhaba. İyi geceler dilerim. Bir sorum var. Daha doğrusu tartışma konusu. Sizce PlayStation arayüzümü daha iyi yoksa PlayStation'un mu? Daha doğrusu menü diyelim. Ben 7 yıl PS kullandım kullanmayada devam ediyorum. Geçen arkadaşıma Xbox oynamaya gittim oyunu bile açamadım gerçekten çok karışık bir menüsü var ya da ben PS'ye aliştığım için bana öyle geliyor. Evet, sizce PS menüsümü Xbox mu? Ben PS diyorum.
Alışkanlık meselesi bu. Yeni nesil konsolları kast ediyorsanız PS5 arayüzü derim fakat işin içine tüm zamanlar girerse ben Xbox 360 arayüzü derim.

Güncel olarak Xbox Series S kullanıyorum arayüz karışık değil sadece bazı eski özelliklerin olmaması baya canımı sıkıyor. PS3 ve Xbox 360 arayüzleri harikaydı bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı