Xbox Controller alınır mı?

Bütçe
800

Ahmet514

Kilopat
PC için Xbox Controller almak istiyordum. Ancak dün yine 100 lira zam yaptılar ve 800TL oldu. Sorum bu fiyata cidden değer mi? Yoksa Monster Pusat Pro alıp şansımı mı denemeliyim? O şu an 300 TL.
Gamepad'i kullanım amacım ise PC'de yarış ve futbol oyunları (yarış ağırlıklı) bir de telefonda GeForce NOW kullanmak için.

PC için Xbox Controller almak istiyordum. Ancak dün yine 100 lira zam yaptılar ve 800TL oldu. Sorum bu fiyata cidden değer mi? Yoksa Monster Pusat Pro alıp şansımı mı denemeliyim? O şu an 300 TL.
Gamepad'i kullanım amacım ise PC'de yarış ve futbol oyunları (yarış ağırlıklı) bir de telefonda GeForce NOW kullanmak için.

Yeniliğe önem vermiyorsanız Xbox 360 konsolu bile mis gibidir.

Ya sağda solda PC kolu satılıyordu hala varsa onlardan bir deneyin onları hocam ben Xbox Controller le oynamadım ama tasarım ve biraz kalite farkı vardır ama ucuz bir kol almanızı öneririm.

Bence alma çünkü bir Xbox'ın yoksa kol boşa gidebilir onun yerine PC ile uyumlu kollar da var.
Ve onlar bayağı uygun oluyorlar.

Ya sağda solda PC kolu satılıyordu hala varsa onlardan bir deneyin onları hocam ben Xbox Controller le oynamadım ama tasarım ve biraz kalite farkı vardır ama ucuz bir kol almanızı öneririm.

Monster alabilirdim aslında ama sanırım ölü alan sorunu falan oluyormuş, yarış oyunu oynamayı düşündüğüm için şüphe ediyorum. İnsan almışken en az sorunlusunu almak istiyor. Tabii biraz da şans işi Xbox kolunda da sorun çıkabilir. Bir de tek PC için değil, telefon için de kullanmayı düşünüyorum.

Hangi kolu alacaksınız?

Xbox kolu olarak baktıklarım One S ve Series kollarıydı. 8. ve 9. nesil olanlar. Fiyatları aynı.

Geri
Yukarı