Xbox Controller Bluetooth ile bağlayınca oyunlarda çalışmıyor

atef

Decapat
Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz üzere Controller oyunlarda çalışmıyor ama kısmen örnek vermek gerekirse Hitman oynarken aim tuşu çalışmıyor veya FIFA oynarken ekstradan tuşlara basıyor ama kablo ile bağlayınca aynılarını yaşamıyorum sorunsuz çalışıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Evet harici Bluetooth kullanıyorum bilgisayarımın ana kartında bulunmuyor Bluetooth.
Dongle Bluetooth 3.0 mı yoksa 4.0 mı destekli? Bir de dongle eğer kasanın arkasındaki USB girişlerinden birine takılıysa stabil çalışmayabiliyor. Controller ile dongle dip dibeyken sorun geçiyor mu?

4.0 destekli bir de kasanın ön USB girişlerine takılı bir de dip dibe zaten ama öbür oyunlarda olmuyor FIFA'yı da çözmüş bulunmaktayım Hitman oyununda sadece aim tuşları çalışmıyor.

4.0 destekli bir de kasanın ön USB girişlerine takılı bir de dip dibe zaten ama öbür oyunlarda olmuyor FIFA'yı da çözmüş bulunmaktayım Hitman oyununda sadece aim tuşları çalışmıyor.
Hocam donanımsal değil yazılımsal o zaman problem. Windows Store’da Xbox Controller uygulaması var, kablo ile bağlayıp controllerı güncelleyebiliyorsunuz. Onu bir deneyin bence işe yaramaya da bilir ama denemekte fayda var.

Hocam donanımsal değil yazılımsal o zaman problem. Windows Store'da Xbox Controller uygulaması var, kablo ile bağlayıp Controllerı güncelleyebiliyorsunuz. Onu bir deneyin bence işe yaramaya dabilir ama denemekte fayda var.

Onu da yaptım hocam muhtemelen oyunda hata varmış biraz araştırdım yabancı kaynakları da Hitman oyununda böyle bir hata varmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı