Xbox Game Pass 0x80073CF3 indirme hatası

XPLSG

Megapat
Makaleler
5
Xbox Game Pass 0x80073CF3 indirme hatası.
Merhabalar.
Xbox Game Pass PC aldım ve Minecraft Dungeons yüklemek istiyorum ama bu hatayı alıyorum 0x80073CF3.
Nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:
0x80073CF3
Birkaç dakika bekleyin ve yeniden deneyin. Güncelleştirme başarısız oldu.

Bu, konsolunuzda veya Windows 10 cihazınızda zaten oyunun mevcut bir sürümünün bulunduğu anlamına gelir.

0x80073CF3
Birkaç dakika bekleyin ve yeniden deneyin. Güncelleştirme başarısız oldu.

Bu, konsolunuzda veya Windows 10 cihazınızda zaten oyunun mevcut bir sürümünün bulunduğu anlamına gelir.

Peki nasıl yüklü olan oyunu silebilirim fakat ben oyunu yüklemedim.
Söyle bir sıkıntı olmuştu dalgınlıktan.
Microsoft Store'den indirirken Xbox uygulamasındanda başlattım indirmeyi ondan kaynaklı muhtemelen.

Peki nasıl yüklü olan oyunu silebilirim fakat ben oyunu yüklemedim.
Söyle bir sıkıntı olmuştu dalgınlıktan.
Microsoft Store'den indirirken Xbox uygulamasındanda başlattım indirmeyi ondan kaynaklı muhtemelen.
Oyun hizmetleri güncel mi? Genelde oyun hizmetlerinin güncel olmamasından kaynaklanıyor indirme hataları. Hata kodu da pek işe yaramıyor yazdığınızda çıkan şeyleri deneyince düzelmiyor. Xbox uygulamasında yazar muhtemelen güncel olup olmadığı.

Oyun hizmetleri güncel mi? Genelde oyun hizmetlerinin güncel olmamasından kaynaklanıyor indirme hataları. Hata kodu da pek işe yaramıyor yazdığınızda çıkan şeyleri deneyince düzelmiyor. Xbox uygulamasında yazar muhtemelen güncel olup olmadığı.

Bugün ilk defa açtığımda yükledi ama nereden güncelleyebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki 3. metottaki işlemleri yaparsanız görebilirsiniz güncel olup olmadığını. Ben 1. metot ve 3. metodu kullanarak sorunumu çözmüştüm. Ben de oyun yükleyemiyordum, internetteki çözümler de bir işe yaramıyordu. Bu video sayesinde çözdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki 3. metottaki işlemleri yaparsanız görebilirsiniz güncel olup olmadığını. Ben 1. metot ve 3. metodu kullanarak sorunumu çözmüştüm. Ben de oyun yükleyemiyordum, internetteki çözümler de bir işe yaramıyordu. Bu video sayesinde çözdüm.

Hayır hocam 2. dışında hepsini denedim olmuyor 2.yi denememe gerek olduğunu düşünmüyorum sistemim son sürüm.
Arkadaşlar bu sorunun çözüleceği yok iade ettim ve iadem az önce kabul edildi iade yapılıcakmış.

Son düzenleme:
Xbox Game Pass 0x80073CF3 indirme hatası.
Merhaba.
Xbox Game Pass PC aldım ve Minecraft Dungeons yüklemek istiyorum ama bu hatayı alıyorum 0x80073CF3.
Nasıl çözebilirim?

Hocam garip bir şekilde ben bu sorunu çözdüm ama nasıl yaptığımı bilmiyorum. Yaptıklarımı anlatayım sizde ona göre deneyin belki sizde de olur.

1-arama yerine Windows Update yazıp gelmiş olan güncellemeleri indirdim.
2-Xbox'ı kaldırdım.
3-arama yerine Microsoft Store yazıp girdim. Uygulamadan Xbox'ı kurdum.
4-kitaplıktan Xbox Game Pass'i güncelleştirdim.

Bunlardan sonra düzeldi Xbox açıldı kendisi de birkaç tane üstte uyarı ile güncelleştirme istedi onları yap dedim ve düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı