Xbox Game Pass 1 Aylık 1 TL

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Sosyal medyada gördüğüm bir haberi paylaşmak istedim. XboxTR sayfasındaki gönderi şu şekilde:

"100’den fazla oyun 1 TL!

Dijital mağazaya özel olarak 1 aylık Xbox Game Pass üyeliği yeni üye olacaklar ve üyeliğine ara vermiş olanlar için 3 Ocak 2019’a kadar 1 TL! #PassArtık

👉🏻 https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass"

46002477_2300785336630203_781043071247712256_o.jpg

PC kullanıcıları için geçerlimi ?
Xbox TR:
"Merhabalar,

Xbox Game Pass kitaplığında bulunan Xbox Play Anywhere programına dahil olan Forza Horizon 4, Sea of Thieves, Gears of War ve diğer oyunları Windows 10 PC'nizde de oynayabilirsiniz. "

Xbox TR:
"Merhabalar,

Xbox Game Pass kitaplığında bulunan Xbox Play Anywhere programına dahil olan Forza Horizon 4, Sea of Thieves, Gears of War ve diğer oyunları Windows 10 PC'nizde de oynayabilirsiniz. "
Aldım teşekkürler. Şu anda Forza Horizon 4 ve Sea Of Thieves indiriyorum.

PC için Forza Horizon 4'ten başka elle tutulur bir oyun yok gördüğüm kadarıyla. Zaten Forza'yı denemek için aldım Game Pass'ı ama şöyle birkaç oyun daha denesek iyi olurdu. Benim gözden kaçırdığım var mı tavsiye edebileceğiniz?
Sea of Thieves deneyebilirsin, State of Decay 2'de vardı sanırım emin değilim.

Kartta para yok. Mobil ödeme sadece Turkcell kabul ediyor. :mad::mad::mad::mad:
Kampanya süresi uzun, acele etmene gerek yok.

Aldım teşekkürler. Şu anda Forza Horizon 4 ve Sea Of Thieves indiriyorum.

Hayırlı olsun, Forza Horizon 4 gerçekten keyifli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı