Xbox Game Pass alınır mı?

Önceden aldığımda indirilmiyordu oyunlar hata veriyordu bir şeyler oluyordu şimdi yine verir mi eskiden kronik sunucu hatası mıydı?

Ben kullanıyorum öyle bir sorun yaşamıyorum fakat EA Play ara sıra sapıtıyor

Ve sanırım SteelSeries'in PC uygulamasından 2 aylık Game Pass ücretsiz alabiliyorusunuz diye biliyorum eğer süresi bitmediyse.

Steelseries bedava nitro veriyor. Nitro da bedava 3 aylık Gamepass veriyor.
Kartınızda 10 lira olması lazım çekip geri yüklüyor. Deneyip, değer mi siz karar verin.

Oyunların çoğu açılmıyor. Zaten microsoft storedaki yada xbox'ın kendi uygulamasındaki yorumlara bakarsanız görebilirsiniz. Benim game pass üyeliğim olmasına rağmen çalışmayan oyunları başka yerlerden satın almak yada crack indirmek durumda kalıyorum o derece yani. açıkçası bence her türlü zarar. Bu sistemin düzeltilmeden alınması para israfı şu anlık.

Oyunların çoğu açılmıyor. Zaten microsoft storedaki yada xbox'ın kendi uygulamasındaki yorumlara bakarsanız görebilirsiniz. Benim game pass üyeliğim olmasına rağmen çalışmayan oyunları başka yerlerden satın almak yada crack indirmek durumda kalıyorum o derece yani. açıkçası bence her türlü zarar. Bu sistemin düzeltilmeden alınması para israfı şu anlık.
Oyunların çoğu açılmıyor mu?.d

Hiç öyle bir yorum görmedim ben,Çoğu arkadaşımda da var oyle bir sorun yasamadılar sisteminizden kaynaklı olabilir veya windows sürümünden kaynaklı olabilir.

Oyunların çoğu açılmıyor. Zaten Microsoft Store'daki ya da Xbox'ın kendi uygulamasındaki yorumlara bakarsanız görebilirsiniz. Benim Game Pass üyeliğim olmasına rağmen çalışmayan oyunları başka yerlerden satın almak ya da crack indirmek durumda kalıyorum o derece yani. Açıkçası bence her türlü zarar. Bu sistemin düzeltilmeden alınması para israfı şu anlık.

Yahu desene ben bunu sevmiyorum almayın, benim Game Pass üzerindeki çoğu oyuna Steam üzerinden sahibi sırf test etmek için aldım gayet kullanışlı sizdeki sıkıntıyı genelleme yapmanız garip.

Arkadaş hepinize teşşekür ederim şimdi @Zleh adlı arkadaşımızdan satın aldım birazdan kodu verir heralde.
1643560912135.png

Oyunların çoğu açılmıyor mu? D

Hiç öyle bir yorum görmedim ben, Çoğu arkadaşımda da var oyle bir sorun yasamadılar sisteminizden kaynaklı olabilir veya Windows sürümünden kaynaklı olabilir.

Dostum Hitman 3 indirdim açılmadı. Dediğim gibi yorumlarına da bak istersen. Şimdi Steam üzerinden satın aldım oynamak için. Among Us girelim dedik 3 arkadaşım da dahil hata aldık. Daha bu sadece şu an hatırladıklarım :D Yani sizde açılıyorsa ne iyi çünkü tanıdığım çoğu kişi şikayetçi çevremde.

Geri
Yukarı