Çözüldü Xbox Game Pass Azerbaycan'da kullanılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

E1000

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, ben önceden PC toplamayı planlıyordum ama sonra çok pahalı olunca vazgeçtim. Şimdi Xbox Series S alıp Game Pass'le oyun oynamak istiyorum ama ben Azerbaycan'da yaşadığım için burada Game Pass çalışmıyor. VPN'le ya da başka bir yolla kullanmak mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Salam.. Məndə Xbox pass almaq istəyirəm. Ama Region problemi var. Onuda həll etdim Türkiyə etdim bizim ödəniş hesabını dəstəkləmir. Türkiyə adresini istəyir. Fake adress yazdım ama Kart hesabı ora olmalıdır deyir. Eyni ilə digər ölkələrdədə eyni şeylər gəlir.. Necə edə bilərəm? Köməklik edə bikərsiniz ?
Yəqin ki fake adresi düz yazmamısız. Mən başqa ölkənin fake adresini yazıb işlədə bilirəm. Bizim kartı da qəbul edir. Google Maps dən random bir adres tapa bilərsiz. Elə yoxluyun görün olur.

men xbox game pass-de deyirdim normalda windowsda turkiyedi ancaq xbox game passde olke deyisemmirem diye mende euro gosterir tl yox siz game passle oynaya

Yəqin ki fake adresi düz yazmamısız. Mən başqa ölkənin fake adresini yazıb işlədə bilirəm. Bizim kartı da qəbul edir. Google Maps dən random bir adres tapa bilərsiz. Elə yoxluyun görün olur.
Fake adresdə yazssanız istifadə edə bilmirsiz. Çünki Kart bilgiləri keçərsiz olur Türkiyə hesab kartı olmadığı üçün.

Salam.. Məndə Xbox pass almaq istəyirəm. Ama Region problemi var. Onuda həll etdim Türkiyə etdim bizim ödəniş hesabını dəstəkləmir. Türkiyə adresini istəyir. Fake adress yazdım ama Kart hesabı ora olmalıdır deyir. Eyni ilə digər ölkələrdədə eyni şeylər gəlir.. Necə edə bilərəm? Köməklik edə bikərsiniz ?
Salam. Kartınızda VISA yaxud Mactercard Logosu var ?

1655403433002.png

Eyer varsa ala bilersiz sizde problem yarandan Posta kodudur siz Türkiyenin posta kodunu yazmalısız.

Örneğin; İstanbul'un posta kodu 34000'dir Burdan baxa bilersiz.

Aşağdakı kimi yazsaz olacaq men İstanbulun posta kodu ile oyun aldım heç bir problem olmadı. Bu arada mendeki kart Yelo bankın kartıdı.

Burdan Game Pass — PC 1 Aylıq satın ala bilersiz. Men game pass ultimate işledirem heçbir problem yoxdur yeni Vpn lazım deyil. Birdeki eyer alsaz 1 ay (neçe ay almısızsa 3 ayda ola biler ) sonra avtomatik yene game pass üçün kartdan pul alacak onu iptal etmek yadınızdan çıxmasın eyer yene almaq istemesez.

1655403331841.png

salam

Salam zəhmət olmasa deyə bilərsiniz siz haradan dəyismisiniz ölkəni. Men pcden girirəm ancaq ölkəni dəyismək yeri yoxdu.
Salam. Ayarlardan bura girib Türkiyeni seçib Pc yeniden başlat

1)

1655404321568.png

2)

1655404389992.png

3)

1655404237618.png

Son düzenleme:
olmur hata verir deirki store bolgenizi degistirmeniz gerekiyor men viza nan eledim olmadi master tapsam onanda yoxluyacam eliye bilen varsa basa salsinde neter elemey lazimdi

Geri
Yukarı