Xbox Game Pass vs PS Plus

winnerking

Centipat
Daha fazla  
Xbox Series S'ya da PlayStation almak istiyorum, oyunlara deli paralar ödemek istemiyorum. Sizce hangi sistem daha iyi?
Normalde Game Pass daha iyi diye duymuştum, ama araştırdığım kadarıyla PS Plus'u daha iyi gördüm o yüzden soruyorum saygılar.

Özel oyunları oynamamış birisi için tartışmaya kapalı; Ps plus deluxe.

Ps plus kullanıyorum oyun kataloğu aşırı kaliteli ve bir oyun katalogdan kalksa bile kütüphaneye eklediyseniz üyelik devam ederken oynayabiliyorsunuz.

PS Plus kullanıyorum oyun kataloğu aşırı kaliteli ve bir oyun katalogdan kalksa bile kütüphaneye eklediyseniz üyelik devam ederken oynayabiliyorsunuz.

PS Plus'taki büyük oyunlardan bahsedebilme şansınız var mı? mesela RDR2 ya da GoW gibi oyunlar var mı, varsa ne kadar var?

PS Plus'taki büyük oyunlardan bahsedebilme şansınız var mı? mesela RDR2 ya da GoW gibi oyunlar var mı, varsa ne kadar var?

PS Plus'taki büyük oyunlardan bahsedebilme şansınız var mı? Mesela RDR2 ya da GoW gibi oyunlar var mı, varsa ne kadar var?

RDR önceki aylarda vardı ben ekledim kütüphaneye oynayabiliyorum. Diğer büyük oyunlar da Spider-Man var GoW serisi var direkt Last of Us part 1 vardı sanırım. PS Plus sitesinden bulabilirsiniz şu an ne var.

Yeni konular

Geri
Yukarı