Xbox Game Pass for PC'ye EA Play eklenmedi

Reddit'te denk geldim , ea play'in masaüstü uygulamasını indirip , oradan xbox game pass hesabını bağlayıp oyun indirmeye başladığını söyleyenler var. Dışarıda olduğum için deneyimleyemedim.

Reddit'te denk geldim, EA Play'in masaüstü uygulamasını indirip, oradan Xbox Game Pass hesabını bağlayıp oyun indirmeye başladığını söyleyenler var. Dışarıda olduğum için deneyimleyemedim.

Ya en kötü yarını bekler her şeyi oynarız o kadar sabrettik 1 gün daha beklerim :)

Ben de EA Play yok hesabımda yok ben geldiği zaman direk Game Pass for PC alacağım içerisinde zaten direk EA oyunları olmayacak mı yani hesap bağlama falan bunları yapmama gerek var mı benim.

Ben de EA Play yok hesabımda yok ben geldiği zaman direk Game Pass for PC alacağım içerisinde zaten direk EA oyunları olmayacak mı yani hesap bağlama falan bunları yapmama gerek var mı benim.
O konuda bir muamma , henüz gelmediği için bağlamaya gerek var mı yok mu bilmiyoruz. Ama resmi açıklamada bağlamamız gerektiğine dair öğretici bir video yapılmıştı.

O konuda bir muamma , henüz gelmediği için bağlamaya gerek var mı yok mu bilmiyoruz. Ama resmi açıklamada bağlamamız gerektiğine dair öğretici bir video yapılmıştı.
Bağlamaya gerek var.
A6C7C9FA-BCB6-418B-A9EB-8BBA2D65B728.png

Geri
Yukarı