Xbox Game Pass için oyun tavsiyesi

m.kaany

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
512
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
i3 12. nesil
Arkadaşlar, ben Xbox Game Pass aldim. İlk gün Bannerlord indirdim, bir sürü oyun var. Hangilerini ilk başta oynamamı önerirsiniz? BF serisini Steam'den bitirdim.

Mass Effect legendary Edition
Dead Space 1-2
Hitmam serisi
Jedi Fallen Order
Halo serisi
Gears serisi
Forza Horizon 5
Age of Empires 2-4
A Plague Tale requiem
Marvels guardians of the Galaxy
Ori serisi
Hollow Knight
Far Cry 5
AC Odyssey
Dead Cells

Gears serisini tavsiye ederim. Game Pass olmasa açıp bakmazdım. 4 ve 5 oynanabilir 3'e daha bakmadım.

Tam CoD kafasında açıp bitirilebilir kısa oyunlar, ancak kamerası biraz farklı.

Mass Effect legendary Edition.
Dead Space 1-2
Hitmam serisi.
Jedi Fallen Order.
Halo serisi.
Gears serisi.
Forza Horizon 5
Age of Empires 2-4
A Plague Tale requiem.
Marvels guardians of the Galaxy.
Ori serisi.
Hollow Knight.
Far Cry 5
AC Odyssey.
Dead Cells.

Mass Effect legendary Edition özelliği nedir coğu insan bu oyunu öneriyor bu nasıl bu kadar seviliyor.

Mass Effect legendary Edition özelliği nedir coğu insan bu oyunu öneriyor bu nasıl bu kadar seviliyor.
Aksiyon-RPG oyunu. Serinin bilim-kurgu hikayesi çok iyi. Ayrıca mekanikler de 1. Oyun dışında iyi. Ve oyunda gördüğünüz çok önemli gözükmeyen bir karakteri devam oyunun da görüyorsunuz mesela, bunun gibi şeyler de oyunların birbirine bağlı olduğunu ve tam anlamıyla bir seri olduğunu gösteriyor.

Aksiyon-RPG oyunu. Serinin bilim-kurgu hikayesi çok iyi. Ayrıca mekanikler de 1. oyun dışında iyi. Ve oyunda gördüğünüz çok önemli gözükmeyen bir karakteri devam oyunun da görüyorsunuz mesela, bunun gibi şeyler de oyunların birbirine bağlı olduğunu ve tam anlamıyla bir seri olduğunu gösteriyor.

Anladım çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı