Çözüldü Xbox Game Pass ilk 3 ay indirimli aldıktan sonra Pass'i iptal edebilir miyiz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zilyoner

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jailor's Room
Daha fazla  
Xbox Game Pass'in Ultimate versiyonu ilk 3 ay 6 liraya alabiliyorsunuz. Almayı düşünüyorum fakat aldıktan sonra ödemeye devam eder mi diye düşünmedim değil. Anlatmak istediğim şu; ilk 3 ay aldık 6 liraya daha sonra Xbox Game Pass'i iptal edebiliyor muyuz? Yani ben daha sonra 45 lira verip almak istemiyorum. İndirimli 3 ay bittikten sonra iptal eder miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kartından ücret çekildikten sonra aboneliği iptal edebiliyorsun. Böylece 5.90 TL ödemiş oluyorsun ek bir ücret çıkmıyor 3 ayın sonunda.
Xbox Game Pass'in Ultimate versiyonu ilk 3 ay 6 liraya alabiliyorsunuz. Almayı düşünüyorum fakat aldıktan sonra ödemeye devam eder mi diye düşünmedim değil. Anlatmak istediğim şu; ilk 3 ay aldık 6 liraya daha sonra Xbox Game Pass'i iptal edebiliyor muyuz? Yani ben daha sonra 45 lira verip almak istemiyorum. İndirimli 3 ay bittikten sonra iptal eder miyim?
Alıp yinelenen ödemeyi kapatın. En azından ben öyle yaptım. Artık hesapta şu tarihten sonra üyleik sonlanacaktır diyor. Son günlere doğru da ne olur ne olmaz diye üyeliği komple iptal ederim olur biter 😀

Herkese teşekkür ederim. Yarın aktif edip yinelenen ödemeyi kapatıyorum o zaman. Teşekkürler
Bu indirim hakkında bir şey daha sormak istiyorum. Bu 6 TL 3 ay fiyatımı yoksa 3 ay boyunca aylık ödeyeceğimiz fiyat mı? Yani 3 ayın sonunda 18 TL'mi ödeyeceğim yoksa 6 TL'mi?

Son düzenleme:
Herkese teşekkür ederim. Yarın aktif edip yinelenen ödemeyi kapatıyorum o zaman. Teşekkürler
Bu indirim hakkında bir şey daha sormak istiyorum. Bu 6 TL 3 ay fiyatımı yoksa 3 ay boyunca aylık ödeyeceğimiz fiyat mı? Yani 3 ayın sonunda 18 TL'mi ödeyeceğim yoksa 6 TL'mi?
3 ay toplam 6TL ödeniyor. Ben de dün aldım.

3 Ay sonra tekrardan hesap oluşturabiliyor muyuz?
Tahminimce sadece aynı kartı kabul etmez. Farklı kart + hesap açarsak her 3 ayda bir kullanabiliriz diye düşünüyorum. Bilgisi olan varmı?

Kabul eder bence. Önceden Xbox Game Pass'te 1 ay ücretsiz deneme vardı ama kart istiyordu. Yani kart bilgilerini giriyorsun para vs. çekmiyor ama kart bilgilerini istiyor. Biz aynı karttan 2 hesap yapmıştık bir sıkıntı çıkmamıştı. Farklı hesaplara aynı kart bilgilerini girdik kabul etti ama bunda para çektiği için olmayabilir ve zaten bu kısa sürelik böyle. Yani 3 aya kalmadan gider diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı