Xbox Game Pass Otomatik Yenilendi ve Ücret Talep Ediyor

ertmee

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar. Xbox game pass almıştım 3 ay önce 6 TL'ye :D . Bugün baktım ki aboneliğim yenilenmiş (haberim yok) ve ininal kart olduğu için ödeme başarısız olmuş. Ama buna rağmen abonelik yenilenmiş. Ve şu an benden 170 TL istiyorlar. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Müşteri hizmetlerini arayarak iade alabilirsiniz. Yılda bir kez iade hakkınız olduğunu unutmayın.
İlk ay 6 liraya aldıktan sonra iptal etmediyseniz üyeliğinizin devam etmesi normal. İlk defa abonelik aldığınızda kocaman kocaman yazıyorlar, iptal olmaması halinde üyelik normal fiyattan devam eder diye. Üstüne 2 ay geçmiş, yapılabilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum.

En kötü ihtimal İninal'e bir daha para yükleme. Parayı alamazlar. Bir şey olacağını da sanmıyorum. Fakat iptal etmezsen ücretler alırlar bu çok normal. Ürünü aldığın gibi üyeliği iptal etmen lazım. Yoksa insan unutuyor. Gerçi sana mail falan yollamaları lazım diye biliyorum. Gelen mail var mı diye bir kontrol et.

Merhabalar. Xbox game pass almıştım 3 ay önce 6 TL'ye :D . Bugün baktım ki aboneliğim yenilenmiş (haberim yok) ve ininal kart olduğu için ödeme başarısız olmuş. Ama buna rağmen abonelik yenilenmiş. Ve şu an benden 170 TL istiyorlar. Nasıl bir yol izlemeliyim?
arkadaşlar destek ile konuştum bir işlem myapmazsam iptal olucagini soyledi ellemiycem yani. ilginiz icin tesekkurler.
İlk ay 6 liraya aldıktan sonra iptal etmediyseniz üyeliğinizin devam etmesi normal. İlk defa abonelik aldığınızda kocaman kocaman yazıyorlar, iptal olmaması halinde üyelik normal fiyattan devam eder diye. Üstüne 2 ay geçmiş, yapılabilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum.
yok 3 aylik gamepass. sansima dün bitiyomuș. ben bugün baktım :(

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı