Çözüldü Xbox Game Pass oyunları Online oynanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

AKorkmaz

Decapat
Daha fazla  
Aylık 30 TL'ye Xbox Game Pass aboneliği aldım ve 2-3 tane oyun indirdim ve hiçbirinin Online kısmını oynayamıyorum. Karşıma çıkan mesajda ise Xbox hesabımın Online ayarlarından vs. bahsediyor yardımcı olma şansınız var mı? Yoksa aboneliğimi iptal ettireceğim.

Çözüm
Arkadaşlar hatanın çözümünü buldum fotoğrafta da dediği gibi Xbox.com'a girip gizlilik ve çevrimiçi güvenlik ayarlarından Online ayarını açmam gerekiyormuş.
Aylık 30 TL'ye Xbox Game Pass aboneliği aldım ve 2-3 tane oyun indirdim ve hiçbirinin Online kısmını oynayamıyorum. Karşıma çıkan mesajda ise Xbox hesabımın Online ayarlarından vs. bahsediyor yardımcı olma şansınız var mı? Yoksa aboneliğimi iptal ettireceğim.
Ben oynayabiliyorum şuan. Online ayarlarını girip kurcalamayı deneyin hiç böyle bir hata görmedim. Bazı yerlerde ss atarsanız yardımcı olurum.

Arkadaşlar hatanın çözümünü buldum fotoğrafta da dediği gibi Xbox.com'a girip gizlilik ve çevrimiçi güvenlik ayarlarından Online ayarını açmam gerekiyormuş.

Dosya Ekleri

• resim_2023-05-02_174946737.png
    resim_2023-05-02_174946737.png
    13 KB · Görüntüleme: 38
Çözüm

Geri
Yukarı