Rehber Xbox Game Pass oyunlarına Türkçe yama kurma

Hocam ben başlangıçtaki adımları yaptım ancak gelişmiş yükleme ayarları gelmedi sizce neyi yanlış yapıyorum?
Hocam Xbox İnsider'ı indirip Windows Gaming'e katıldım ancak ayarlarda "Gelişmiş yükleme ve yönetim özellkiklerini kullanın" gibi bir şey göremedim. Sizce sorun ne olabilir?

Son düzenleme:
Hocam ben başlangıçtaki adımları yaptım ancak gelişmiş yükleme ayarları gelmedi sizce neyi yanlış yapıyorum?
Hocam Xbox Insider'ı indirip Windows Gaming'e katıldım ancak ayarlarda "Gelişmiş yükleme ve yönetim özellkiklerini kullanın" gibi bir şey göremedim. Sizce sorun ne olabilir?

Sorun sende değil ben yaptım her şeyi gene o ayar çıkmadı bazılarında çıkıyor bazılarında çıkmıyor anlamadım.

Sorun sende değil ben yaptım her şeyi gene o ayar çıkmadı bazılarında çıkıyor bazılarında çıkmıyor anlamadım.

Hocam Xbox Insider'ı indirip Windows Gaming'e katıldım ancak ayarlarda "gelişmiş yükleme ve yönetim özellkiklerini kullanın" gibi bir şey göremedim. Sizce sorun ne olabilir?

Arkadaşın attığı gibi çıkmıyor o klasör eğer dediği gibi yaptıysanız Xbox klasörü olusacak destekleyen oyunlar o klasöre kurulacak desteklenmeyenler ise yine Windows Apps'e.

Dosya Ekleri

• xbox.png
    xbox.png
    1,9 KB · Görüntüleme: 359
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam gibi oyunları doğrulama yok galiba. Yurtta kalıyorum internet berbat okulda laptopa indirip odada bilgisayara aktarmayı düşünüyordum ama Steam gibi yapılmıyor galiba değil mi?

Hocam bende ayarlara gelince gelişmiş yükleme yeri yok ve ben Insider'a kayıt olmadan önce de diskimde oyunların dosya konumlarını görebiliyordum. Güncelledikten sonra yaptığım yamaların hiçbiri çalışmadı. Ne yapabilirim?

Arkadaşalar Insider'a kayıt oldup Windows Gaming'e katılın sonra yamayı masaüstünde bir klasöre kurun oyunun kurulu olduğu yerde

C:\XboxGames\Trek To Yomi [Win10]\Content\Ronin\Content\Paks klasörüne atın Türkçe oluyor ben bu şekilde çözdüm

Oyunu silmem de gerekmedi

Arkadaşalar Insider'a kayıt oldup Windows Gaming'e katılın sonra yamayı masaüstünde bir klasöre kurun oyunun kurulu olduğu yerde.

C:\XboxGames\Trek to yomi [Win10]\Content\Ronin\Content\Paks klasörüne atın Türkçe oluyor ben bu şekilde çözdüm.

Oyunu silmem de gerekmedi.

Nasıl yaptığınızı daha detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz lütfen yapmaya çalıştım ama maalesef beceremedim.

Geri
Yukarı