Xbox Game Pass (PC) nasıl bedava alınır?

BGSGP

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Soru başlıkta. Crunchyroll olmadan nasıl bedava Xbox Game Pass alınır? Bu tarz önceden konu oluşturmuştum ama herkes Crunchyroll tavsiye ettiği için yeni konu açıyorum. Ben zaten Crunchyroll'dan Xbox Game Pass'ımı aldım. Ama okullar açıldığı için haftada iki kez PC oynayabiliyorun. Bu yüzden bu konuyu açıyorum.

Nasıl Crunchyroll'a bulaşmadan bedava Xbox Game Pass alınır?

Kredi kartı gerektirmeyen yöntem söylerseniz sevinirim ama olur da söyleyeceğiniz yöntem için kredi kartı gerekiyorsa yine de yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kankam adamin actigi konu basligina bakarmisin hirsizlik derken eger orda bana o sansi tanımişlarsa ben onu kullandigim icin hirsiz olmam istemiyorsan alma.
Onun adı iyi niyeti suistimal etmek oluyor. Bayağı hırsızsın, hem de emek hırsızı. İadeyi yanlışlıkla alınan durumlar için sunuyorlar, alıp alıp iade et diye değil.

Onun adı iyi niyeti suistimal etmek oluyor. Bayağı hırsızsın, hem de emek hırsızı. İadeyi yanlışlıkla alınan durumlar için sunuyorlar, alıp alıp iade et diye değil.
Böyle bir hatanın olması bizim suçumuz değil. Kos kocaman şirket önlem alabilirdi. Mesela 1 yılda sadece 1 kez iade alınır gibi. Ya da her hesapta sadece 1 iade alınır gibi.

Böyle bir hatanın olması bizim suçumuz değil. Koskocaman şirket önlem alabilirdi. Mesela 1 yılda sadece 1 kez iade alınır gibi. Ya da her hesapta sadece 1 iade alınır gibi.
Doğru. Dünyada Türklerin yaşadığını hesaba katmamışlar. Hala hata diye ısrar etmen kabullenmeyeceğini kanıtlıyor zaten.

Doğru. Dünyada Türklerin yaşadığını hesaba katmamışlar. Hala hata diye ısrar etmen kabullenmeyeceğini kanıtlıyor zaten.
Senin dediğin doğru. Adamlar iade sistemini yanlışlıkla alanlar ve ya pişman olanlara için yapmış. Beleşe alın diye değil. Ama burası Türkiye :D

Senin dediğin doğru. Adamlar iade sistemini yanlışlıkla alanlar ve ya pişman olanlara için yapmış. Beleşe alın diye değil. Ama burası Türkiye :D
Sırf sizin gibi beleşçiler yüzünden firmalar Türklere kötü gözle bakıyor. Mesela eskiden Xbox Game Pass ilk ay 5 TL gibi bir şeydi. Her ay yeni hesap açan beleşçiler yüzünden Türkiye'de kaldırıldı. Netflix ücretsiz denemesi de 30 gündü. Önce 7 güne düştü sonra da tamamen kaldırıldı. Aylık 30 TL versen ölür müsün? Zaten böyle bir hizmet için 30 TL az bir miktar.

Sırf sizin gibi beleşçiler yüzünden firmalar Türklere kötü gözle bakıyor. Mesela eskiden Xbox Game Pass ilk ay 5 TL gibi bir şeydi. Her ay yeni hesap açan beleşçiler yüzünden Türkiye'de kaldırıldı. Netflix ücretsiz denemesi de 30 gündü. Önce 7 güne düştü sonra da tamamen kaldırıldı. Aylık 30 TL versen ölür müsün? Zaten böyle bir hizmet için 30 TL az bir miktar.
Keşke bundan önce bir işsizliği, ekonomiyi, düşük maaşları falan da araştırsaydın. Ama tamamen haksız değilsin. Beleşçilik yapmak güzel birşey değil.

Keşke bundan önce bir işsizliği, ekonomiyi, düşük maaşları falan da araştırsaydın. Ama tamamen haksız değilsin. Beleşçilik yapmak güzel birşey değil.
Ekonominin kötü olduğunu ben de biliyorum ama aylık 30 TL hiçbir şey değil. Günlük 5 TL harçlık alan birisi hergün kenara 1 TL ya da 2 TL koysa 1 ay veya 15 günde parayı biriktirebiliyor. Sonra tek yapması gereken parayı İninal'e veya Papara'ya aktarıp Game Pass'i almak. Game Pass'i aldıktan sonra da para biriktirmeye devam ederse bu döngü kalıcı olur. Game Pass bitince Game Pass'i kullandığı sırada biriktirdiği parayla üyelik yeniler.

Geri
Yukarı