Xbox Game Pass PC sadece 1 ay için 5,90 TL

Evet, Atomic Heart ve Dead Space remake için güzel bir fırsat oldu bu. Dead Space için 8 TL'ye EA Play almıştım, Atomic Heart'ı da başka bir şekilde oynamayı düşünüyordum.

Şimdi EA Play'i iade edebiliyor isem onu iade edip Game Pass'i almak en mantıklısı. İade olmazsa da, 8 TL'den pek zarar olmaz.

Yalnız böyle sadece 1 aylık abone olacağınız şeylere abone olurken nasıl bir yöntem kullanıyorsunuz sonraki ay karttan 160 TL çekmemesi için?

Ay sonu iptal ediyorsun(ödeme günü gelmeden), ya da alternatif yöntem sanal kart oluşturup içine 6 TL yükle, bu kartla üyeligini aktif et, kartta bakiye kalmadığında zaten çekemez otomatik olarak.

Arkadaşlar alınca ne oluyor yani bilmediğimden soruyorum.
Game Pass kütüphanesindeki oyunlara ek ücret ödemeden 1 ay boyunca erişebiliyorsunuz.

İndirim ne zamana kadar sorusunu soranlara toplu cevap:
Siteden tarih vs. var mı diye baktım fakat indirimin son günü için net tarih göremedim.

Ekmekten ucuz. Alın geçin bence.

Önceden Game Pass abonesi olsanız bile eğer devam eden aboneliginiz yoksa bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yeni hesap açmadan denedim oldu sağ olun.
Xbox 16.11.2023 11_15_43.png

Yeni konular

Geri
Yukarı