Xbox Game Pass satın alındığı halde çalışmıyor

gleiwan

Hectopat
Daha fazla  
Bugün 2-3 saat önce Game Pass üyeliği aldım aylık 29, 99TL olan paketinden. Fakat masaüstü uygulamasına girince herhangi bir oyun için açtığımda Game Pass edinin sayfasına yöneltiyor hiçbir türlü üyelik gözükmüyor. Microsoft'un kendi hesabında gözüküyor tek üyeliğim. Ne yapabilirim? Teşekkürler.

Not: Microsoft ödemeyi bankamdan çekmiş, ödeme konusunda bir sıkıntı yok.

Bugün 2-3 saat önce Game Pass üyeliği aldım aylık 29, 99TL olan paketinden. Fakat masaüstü uygulamasına girince herhangi bir oyun için açtığımda Game Pass edinin sayfasına yöneltiyor hiçbir türlü üyelik gözükmüyor. Microsoft'un kendi hesabında gözüküyor tek üyeliğim. Ne yapabilirim? Teşekkürler.

Not: Microsoft ödemeyi bankamdan çekmiş, ödeme konusunda bir sıkıntı yok.
Microsoft Store ve Xbox hesabınızın aynı olması gerekli. MS Store uygulamasını açıp kontrol edin.

Microsoft Store ve Xbox hesabınızın aynı olması gerekli. Ms Store uygulamasını açıp kontrol edin.

Gördüm o hatayı evet bildirimlerden uyardı beni yeni hesabımı Store olarak ayarlamama rağmen hala aynı sorunu veriyor.
En geç yarına kadar bekleyin. Bazen sisteme geç düşebiliyor üyelik.
Zaten 30 günlük alıyoruz 1 günümüz de böyle gitmesin.

Kapatıp açın belki düzelir. Aklıma gelmiyor başka birşey maalesef.
Ne yaparsam yapıyım,iki seçenek veriyor zaten, bir şey değişmiyor hiçbir türlü düzelmiyor. Ekteki sorun devam ediyor.
En geç 1 gün. Genelde bu sorunlar 6 saat civarında çözülüyor.
1 gün bekleyip hala düzelmediyse destek ekibiyle iletişime geçmelisiniz. O yüzden zaman tanımanızı istedim.
Anladım, beklemedeyim şuan ama sorun biraz daha farklı gibi gözüküyor.
Sanırım Microsoft Store'dan indirebiliyorum ama indirdiğim hangi hesabım hiçbir fikrim yok farklı bir hesap.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    6,5 KB · Görüntüleme: 26
Ne yaparsam yapıyım,iki seçenek veriyor zaten, bir şey değişmiyor hiçbir türlü düzelmiyor. Ekteki sorun devam ediyor.

Anladım, beklemedeyim şuan ama sorun biraz daha farklı gibi gözüküyor.
Sanırım Microsoft Store'dan indirebiliyorum ama indirdiğim hangi hesabım hiçbir fikrim yok farklı bir hesap.
MS Store hesabınız farklı ikisinin aynı olması lazım. Ms Store Gamepass yazdığınızda hesabınızda olması gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı