Xbox Game Pass Ultimate almaya değer mi?

Merhaba. 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate almayı düşünüyorum. Xbox'ım ve iyi bir sistemim olmadığı için VPN ile xCloud üzerinden oynamayı düşünüyorum. 1 ay oynayıp sonra kapatmayı düşünüyorum. Sizce 45₺'lik fiyata değer mi?
Çoğu arkadaşım değer diyor ama iyi bir sistemin yoksa GeForce Now deneyebilirsin.

Merhaba. 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate almayı düşünüyorum. Xbox'ım ve iyi bir sistemim olmadığı için VPN ile xCloud üzerinden oynamayı düşünüyorum. 1 ay oynayıp sonra kapatmayı düşünüyorum. Sizce 45₺'lik fiyata değer mi?
Değer ancak tek bir şey hatırlatacağım sizde biliyorsunuz zaten de ne olur ne olmaz diye söylüyorum. xCloud üzerindeki oyunları sadece kontrolcüyle oynayabilirsiniz.

Klavye/Mouse için x360ce vb. programlarla kontrolcüyü taklit etmeniz gerek aklınızda bulunsun.

Sistemim iyi olmadığı için ayrıca oyun satın almayı düşünmüyorum. En azından Xbox Game Pass yanında birsürü oyun veriyor. Ve fiyatı çok daha yüksek.
Onunla da ayrıca oyun satın alıyorsun diye bir şey yok.
GeForce Now hakkında net bir bilgim yok ama Game Pass gibi bir şey o da, tek farkı sanal bir bilgisayarda oynuyorsun GeForce Now ile...

Yeni konular

Geri
Yukarı