Xbox Game Pass Ultimate Discord Nitro geçerli mi?

1598726223252.png

Burada Discord Nitro ile alakalı bir bilgi yok ancak burada verildiği yazıyor Game Pass'i satın alsam gelir mi?

yeni hesap gerekiyormuş yaş değişmiyormuş
Yaş Microsoft Hesabı> Ayarlar kısmından değişiyor. Aynı sorun bende de var. Microsoft canlı destekle iletişime geçtim. Fazla yoğunluk olduğundan çoğu kişi alamamış fakat en erken teslimat tarihinden sonra 5 dakika, 1 iş günü veya 27 ekime kadar gelecek diyor. Ortalama olarak her 10-20 kişiden 2-4 kişi alamıyor.

Hesabı 18 yaşından büyük açmanız lazım. Xbox Game Pass'i iade edin. Yeni Microsoft hesabı açın, ona üyelik alın.

Onu yapmaya gerek yokmuş. Biraz İngilizceniz varsa Microsoft canlı destekle irtibata geçin. Bana Mobile Xbox Game Pass yükleyip VPN ile Amerika'yı seçersem görebiliceğimi söyledi. Bunu Yaparken Microsoft hesabında ki lokasyonu da Amerika seçin. Bende oldu.

Onu yapmaya gerek yokmuş. Biraz ingilizceniz varsa Microsoft canlı destekle irtibata geçin. Bana Mobile Xbox Game Pass yükleyip VPN ile Amerika'yı seçersem görebiliceğimi söyledi. Bunu yaparken Microsoft hesabında ki lokasyonu da Amerika seçin. Bende oldu.

Link gönderme şansın var mı? Arattığımda karşıma sanal destek geliyor, Discord Nitro ile ilgili soru cevaplayamıyor.

Aldığıad 18 yaşından büyük değildi tarih değiştirdim hala gelmedi yardımcı olur musunuz ?

Ben de aynı sorunu yaşıyorum doğum tarihini 2000 yaptım hala gelmedi.
Arkadaşlar hallettim ben sıkıntıyı. 18+ olmayan hesabımdaki passi iade ettim, müşteri hizmetleri en geç 15 gün içerisinde kartınızda olur dedi (6 lira 6 lira sonuçta :D). Yeni bir hesap oluşturdum, doğum tarihini 2000 yaptım ve satın aldım. XBOX uygulamasında nitro için size bir link veriyor o linki nitroyu kullanacağınız hesabın girili olduğu bir cihazda açın. Ben ikinci hesabımın olduğu laptobumda açtığım için şuan o hesaba geçmek zorunda kaldım. Diğer hesabın da Authenticator kodlarını yanlışlıkla silmemin ardından o da kullanım dışı oldu :/ Dediğim gibi yaparsanız hiçbir sıkıntı olmuyor 👍

Son düzenleme:
Arkadaşlar Discord bana E-Postamdan bunu atmış. Umarım yardımcı olur bu size.

Dosya Ekleri

• sa.JPG
    sa.JPG
    82,8 KB · Görüntüleme: 92

Yeni konular

Geri
Yukarı