Xbox Game Pass Ultimate hesap bağlama

• Konuyu başlatan f0ze
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 921

f0ze

Kilopat
Selamlar arkadaşlar bugün Xbox Series S ve 3 yıllık Xbox Live Gold üyeliği alıp Ultimate sürümüne yükselttim. Bilgisayardan Xbox Game Pass PC ile girdiğimde Battlefield 5 indirip oynamak için EA Play ile Xbox Game Pass Ultimate hesabını bağlamak istiyorum ama bir türlü beceremedim. Hesabı nasıl bağlar oyunları hem Xbox için hem PC için indiririm.

Hocam, Gamepass Ultimate kullanıyorum ve PC ile otomatik eşleşti. Yalnızca Live Gold ile Ultimate olmaz. Yanına Gamepass de almanız gerekiyor.

Hocam, Game Pass Ultimate kullanıyorum ve PC ile otomatik eşleşti. Yalnızca Live Gold ile Ultimate olmaz. Yanına Game Pass de almanız gerekiyor.

Hocam Ultimate sürümüne yükselttim Game Pass dahil olmuyor mu? Acaba bilgisayarıma bağlanıp bakma şansınız var mı?
Hocam Ultimate sürümüne yükselttim Game Pass dahil olmuyor mu? Acaba bilgisayarıma bağlanıp bakma şansınız var mı?

Join the F0ZE Discord Server! Discord ile bu konuyu kısaca konuşabilir miyiz?

Hocam, Live Gold ile nasıl yükselttiniz? Normal Gamepass aboneliği var mıydı? Sadece Live Gold iş görmez. Aylık oyun verir ve Online oynatır. Uzun zamandır Gamepass Ultimate kullanıyorum ve aynı hesapla PC'de de kullanıyorum.

Hocam, Live Gold ile nasıl yükselttiniz? Normal Game Pass aboneliği var mıydı? Sadece Live Gold iş görmez. Aylık oyun verir ve Online oynatır. Uzun zamandır Game Pass Ultimate kullanıyorum ve aynı hesapla PC'de de kullanıyorum.

Bana konuyu Discord'ta anlatabilir misiniz yaklaşık 800 TL'ye yakın bir para ödedim. Bir yanlışlık var ise iade isteyeceğim cidden acil yardımınız lazım.

Hocam, Discord hiç kullanmadım. Normal Gamepass aboneliği başlatıp deneyin. Büyük ihtimalle Ultimate olur. Gamepass aboneliği istediğiniz zaman iptal edilebilir.

Hocam, Discord hiç kullanmadım. Normal Game Pass aboneliği başlatıp deneyin. Büyük ihtimalle Ultimate olur. Game Pass aboneliği istediğiniz zaman iptal edilebilir.

O zaman ben buradan anlatayım kısaca ben şimdi internette izlediğim gibi 3 adet 12 aylık Xbox Live Gold satın aldım. Ve bunları Microsoft hesabımda aktifleştirdim. Sonra Microsoft üzerinden Ultimate sürümüne yükselttim. Şu an ne yapamam gerekiyor? Normal Game Pass aboneliği başlatın demişsiniz nasıl yani anlamadım?
O zaman ben buradan anlatayım kısaca ben şimdi internette izlediğim gibi 3 adet 12 aylık Xbox Live Gold satın aldım. Ve bunları Microsoft hesabımda aktifleştirdim. Sonra Microsoft üzerinden Ultimate sürümüne yükselttim. Şu an ne yapamam gerekiyor? Normal Game Pass aboneliği başlatın demişsiniz nasıl yani anlamadım?

Ve ayrı olarak satın almaya çalıştığımda PC Xbox Game Pass üyeliğim aktif gözüküyor.

Hocam, daha önce normal Gamepass alıp, üstüne Live Gold alıp Ultimate yapanı gördüm. Kendim ise direkt olarak Ultimate ile başladım. Konsol üzerinden Gamepass uygulamasına gidip aboneliği başlatıp deneyin.

Hocam, daha önce normal Game Pass alıp, üstüne Live Gold alıp Ultimate yapanı gördüm. Kendim ise direkt olarak Ultimate ile başladım. Konsol üzerinden Game Pass uygulamasına gidip aboneliği başlatıp deneyin.

Konsol da 357 oyun aktif var. Oynayabiliyorum şimdi denedim PC için Battlefield 5 yüklemeyi seçtim sıraya alındı dedi. Ve ilerleme yok takıldı kaldı. Bilgisayar da indirmek için ne yapmam gerekiyor?

Hocam, PC üzerinden Xbox uygulamasını açın. Buradan da EA Desktop yükleminizi isteyecek. Yükleyip deneyin.

Geri
Yukarı