Xbox Game Pass Ultimate yıllık alma

Artık 12 ay Microsoft satmıyor Hepsiburada vb sitelerden kod olarak alıp hesapta etkinleştirip üzerine 1 ay Game Pass alırsan 13 ay Game Pass Ultimate olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi iptal edip para iadesi alınır mı yoksa 11 aralığa kadar devam mı etsin?
Papara'dan Xbox Gold 12 aylık 370 TL ek olarak üstüne Ultimate alırsam 415 TL civarında değer mi? Yoksa 6 aylık daha mı mantıklı bu kur oranları pek yerinde durmuyor :(

Fiyatlar çok artmış ben 2020 Kasım'da 220'den 2 tane almıştım toplam 470-490 civarına tam hatırlamıyorum yıllık almıştım şimdi sadece 12 ay 370 TL olmuş. Seni zorlamayacaksa 2 veya 3 yıllık al derim. Ayrıca kodun süresi yok sen zam gelme ihtimaline şimdiden al kodu kenarda sakla bitince yaparsın. Tosla'da 259 TL başka yerlere de bak belki daha ucuza vardır.

Şimdi iptal edip para iadesi alınır mı yoksa 11 aralığa kadar devam mı etsin?
Papara'dan Xbox Gold 12 aylık 370 TL ek olarak üstüne Ultimate alırsam 415 TL civarında değer mi? Yoksa 6 aylık daha mı mantıklı bu kur oranları pek yerinde durmuyor :(
Live Gold üyeliği Microsoft Store'dan hediye olarak al diyerek iki tane 6 aylık olarak 240 liraya alınıyor. Başka sitelerden daha pahalıya almayın.

6 aylık kaldırıldı diye okumuştum. Şimdi baktığımda da göremedim eğer satılıyorsa tabii en mantıklısı Microsoft Store'dan almak.

Hediye olarak al dediğinde 6 aylık seçebiliyorsun.
IMG_20211124_002855.jpg

Evet önce Gold sonra Ultimate ama aktif üyeliğin bittiğinden emin önce.
Tamamdır teşekkür ederim.
Eki Görüntüle 1224341

Kod olarak veriyor değil mi farklı bir hesaptan veya farklı bir PC'den akmaya gerek var mı?
Eki Görüntüle 1224341

Kod olarak veriyor değil mi farklı bir hesaptan veya farklı bir PC'den akmaya gerek var mı?

Son düzenleme:
Tamamdır teşekkür ederim.

Evet kod olarak veriyor. Mail adresi istiyor ona atıyor. Satın alma geçmişinden kodları görebiliyorsun. Maile hemen gelmiyor kodlar.

Geri
Yukarı