Xbox Game Pass yeni alınan abonelik zamdan etkilenir mi?

Dorzi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, daha bugün üyelik aldım. Yenilenme tarihi Ağustos'un birine atmıştı galiba. Şimdi Temmuzda veya Ağustosta zam gelecekmiş. Ben bu abonelikte zam geldiği zaman zamlı şekilde öder miyim? (30 tl, Standart aldım) Ben kışın ödemeyi durdurup seneye yaz tekrar açmayı düşünüyorum yani zam olayı nasil olur?

Zam gelirse hepsine gelir, diye düşünüyorum. Maalesef bizleri de etkileyecek.

Merhaba, daha bugün üyelik aldım. Yenilenme tarihi ağustos'un birine atmıştı galiba. Şimdi Temmuz'da veya ağustos'ta zam gelecekmiş. Ben bu abonelikte zam geldiği zaman zamlı şekilde öder miyim? (30 TL, standart aldım) ben kışın ödemeyi durdurup seneye yaz tekrar açmayı düşünüyorum yani zam olayı nasıl olur?

Zamlanmış fiyattan alırsınız bence şimdiden 12 ay alın 360 TL zaten 120 TL olması bekleniyor yanlış bilmiyorsam yazdan önce de oynarsınız.

12 ay için Ultimate mi lazım, ben anlamadım ve nasıl alındığını da anlamadım.

Hocam satın alım sayfasına gidin eğer PC için ise 12 kez satın alın ama eğer 2'si için istiyorsanız bunun hakkında rehber var bakabilirsiniz.

Galiba Live Gold kod alıp üstüne Ultimate alma olayını fixlediler. Bir ara 36 ay alanlar da vardı.

Galiba Live Gold kod alıp üstüne Ultimate alma olayını fixlediler. Bir ara 36 ay alanlar da vardı.

3 Aylık 4 kere Xbox Live Gold alıp üstüne Xbox Game Pass Ultimate alınca 13 aylık üyelik alınıyor 345 TL'ye

Galiba 36 ay olanı fix etmişler. MediaMarkt'ta 12 aylık kodlardan görmüştüm.

Geri
Yukarı