Xbox Game Pass yeni alınan abonelik zamdan etkilenir mi?

Dorzi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, daha bugün üyelik aldım. Yenilenme tarihi Ağustos'un birine atmıştı galiba. Şimdi Temmuzda veya Ağustosta zam gelecekmiş. Ben bu abonelikte zam geldiği zaman zamlı şekilde öder miyim? (30 tl, Standart aldım) Ben kışın ödemeyi durdurup seneye yaz tekrar açmayı düşünüyorum yani zam olayı nasil olur?

Galiba Live Gold kod alıp üstüne Ultimate alma olayını fixlediler. Bir ara 36 ay alanlar da vardı.

36 ay olanı fixlediler. 13 ay olarak alınabiliyor. 4 kere 3 aylık Live Gold + 1 ay Game Pass Ultimate.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, daha bugün üyelik aldım. Yenilenme tarihi ağustos'un birine atmıştı galiba. Şimdi Temmuz'da veya ağustos'ta zam gelecekmiş. Ben bu abonelikte zam geldiği zaman zamlı şekilde öder miyim? (30 TL, Standart aldım) Ben kışın ödemeyi durdurup seneye yaz tekrar açmayı düşünüyorum yani zam olayı nasıl olur?

Arkadaşlar merhaba zam gelmeden bugün 1yillik abonelik aldim ama herhangi bir para çıkışı olmadi parayı banka hesabında bloke koydu zamdan sonraki aylarda ödeme zamanında şu anki fiyattan mi alir yoksa zamlı fiyat mi geçer? Ne yapmam lazim yinelenen ödeme yöntemini kapatip tekrar mi yapmam mi lazim? Ödemeyi toplu şekilde değil de ay ay mi alıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı