Xbox Game Pass'te FIFA var mı?

Nanooo

Decapat
Daha fazla  
Baktim da Microsoft Store yoktu. Ben de oradan Xbox'u indirdim. Game Pass alacağım. FIFA'yi ay boyu sınırsız oynayabikir miyim yoksa 10 saat mi? Ayrıca Game Pass'i ay sonu iptal etmezsem para keser mi Game Pass?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Game Pass aboneliğiniz olduğu sürece istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Şimdi iptal ederseniz sonraki ay ücret kesmez. İlla ay sonunu beklemene gerek yok. Çünkü zaten bu ayın parasını verdin.

Baktim da Microsoft Store yoktu. Ben de oradan Xbox'u indirdim. Game Pass alacağım. FIFA'yi ay boyu sınırsız oynayabikir miyim yoksa 10 saat mi? Ayrıca Game Pass'i ay sonu iptal etmezsem para keser mi Game Pass?

Üyeliğin süresince ücretsiz oynayabilirsin. Sınırsız. Game Pass iptali konusunda sorunuzu anlamadım?

1687005658540.png

Şimdi hangisini alacağız.

Game Pass üyeliği alarak üyeliğin süresince istediğin kadar sınırsız bir şekilde oynayabilirsin. 1 aydan fazla üyelik almayı düşünüyorsanız bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Şu an Game Pass de bulunan 441 adet oyunu buradan inceleyebilirsiniz.

Game Pass üyeliği alarak üyeliğin süresince istediğin kadar sınırsız bir şekilde oynayabilirsin. 1 aydan fazla üyelik almayı düşünüyorsanız bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Şu an Game Pass de bulunan 441 adet oyunu buradan inceleyebilirsiniz.

Bir de üyeliği diğer ay para cekmsein diye bir video var mı detayli atabilir misiniz?

Geri
Yukarı