Xbox gamepad çıkış tarihi önemli mi?

197823

Kilopat
Arkadaşlar Xbox 9. nesil gamepad almayı planlıyorum, tercihim beyaz renk.

Merak ettiğim konu. Amazon'da satılan ürünler de siyah olanın altında çıkış tarihi 2023, beyaz olanda ise 2019 yazıyor. Burada ki yazan çıkış tarihleri önemli ? Beyaz rengi almayı planlıyorum fakat 2019 çıkış tarihli olması bir sorun oluşturur mu veya 2023 çıkış tarihli ürün daha mı iyidir ?

İki ürün de Amazon.com.tr satıcısından.

Dosya Ekleri

• beyaz.png
    beyaz.png
    28,1 KB · Görüntüleme: 27
  • siyah.png
    siyah.png
    57,2 KB · Görüntüleme: 25
1689506664466.png

Ben de 2 hafta önce Hepsiburada üzerinden satın aldım. Ürünü aldıktan sonra Microsoft'un sitesinde "Cihazlarım" bölümüne seri numarasını girdiğimde, Carbon Black (2020) yazıyordu. Yani sizin bahsettiğiniz siyah ürünün de 2020 model olduğunu düşünüyorum. 2023 için daha güncel bir versiyonun yayınlandığını sanmıyorum.

Amazon destek ile konuştum, ürünün üretim tarihinin orada ki yazan tarih olduğunu söylediler. Siyah olan ürün 2023 tarihli, beyaz olan ise 2019 tarihli diye bilgilendirdiler.

Beyaz rengi almak istiyorum fakat arada 4 yıl gibi bir fark var, bu ürünü olumlu veya olumsuz etkiler mi merak ettim.

Amazon destek ile konuştum, ürünün üretim tarihinin oradaki yazan tarih olduğunu söylediler. Siyah olan ürün 2023 tarihli, beyaz olan ise 2019 tarihli diye bilgilendirdiler.

Beyaz rengi almak istiyorum fakat arada 4 yıl gibi bir fark var, bu ürünü olumlu veya olumsuz etkiler mi merak ettim.

Benim bildiğim tarih o modelin çıkış tarihi yani o 2019 model gamepad 4 yıldır beklemiyor fabrikadan çıkma tarihini göstermiyor o tarih modelin çıkış tarihini gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı