Xbox Gamepad garantiye gönderme süreci

Hocam şimdi kendi kutusuna koymayıp sadece Gamepad'i dandik bir karton kutuda mı göndermemiz lazım? Ne saçma iş bu, eğer ürünüm sıfır ile değiştirilecekse elimde 2 tane Xbox Controller kutusu kalacak yani öyle mi?

Şu an bende öyle oldu dediğiniz gibi, başka kutuya koyma önermesini yapmamın sebebi başka birisi kutusuz kaldığını yazmıştı işi Garantiye almak içindi ama dandik kutuya koy demedim kendiminkini çok iyi paketleyerek göndermiştim faturayla beraber aynı gün içerisinde kargoya verdiler yenisini

Şu an bende öyle oldu dediğiniz gibi, başka kutuya koyma önermesini yapmamın sebebi başka birisi kutusuz kaldığını yazmıştı işi Garantiye almak içindi ama dandik kutuya koy demedim kendiminkini çok iyi paketleyerek göndermiştim faturayla beraber aynı gün içerisinde kargoya verdiler yenisini

Amazon'dan aldım içinde fatura çıkmadı ki kutunun, ne yapmam lazım? Zaten Microsoft garantili ürün.

Amazon'dan aldım içinde fatura çıkmadı ki kutunun, ne yapmam lazım? Zaten Microsoft garantili ürün.
Hocam sorun etmeyin ben vardı diye koydum çoğu firma seri numarasından vs Garanti durumu belli olan bı üründe faturası yok şeklinde mızmızlanmaz düzgün paketleyip gönderebilirsiniz

Geçen pazartesi günü kolu yolladım garantiye. Bunlar eskiden kollar ellerine ulaşır ulaşmaz ertesi gün yenisini yolluyorlardı. Şimdi bir hafta oldu ses seda yok. Bu konuda da birisi 2 hafta sürüyor yazmış :/
Hocam son durum ne? Sıfır ürün gönderildi mi?

Hocam senin yeni ürün geldi mi? Bi de kendi kutusuyla mı gönderdin?

Son düzenleme:
Hocam son durum ne? Sıfır ürün gönderildi mi?

Hocam senin yeni ürün geldi mi? Bi de kendi kutusuyla mı gönderdin?
Hocam gönderemiyorum çünkü garanti talebi açıyorum ama mail gelmiyor iptal edip tekrar açtım yine mail gelmedi. Microsoft destekle konuşacağım bunun için.

Merhaba arkadaşlar, 5 gün önce sipariş oluşturdum ve UPS ile gönderdim kolu garantiye ellerine ulaştığında fark ettim yanlış ürünü seçmişim sipariş oluşturduğumda kumanda yerine farklı ürün seçip kumandayı göndermişim, müşteri hizmetlerine aradım hemen yeni sipariş açtı düzelti aynı teslim aldıkları gün dün diğer yanlış sipariş iptal diye geldi şu anda bana bozul cihazımı gönderirler yoksa nasıl olacak?

Yeni gamepad geldi yine aynı sorun var. Bu velocity green modeli kronik midir nedir anlamadım. Sol analog takılıyor fiziksel olarak takılıyor hafif bir şekilde oynatınca. Acaba yeni gamepad göndermediler mi seri numarasını mı değiştirdiler?

Yeni konular

Geri
Yukarı