Xbox gamepad garanti süresi düzeltme

Hocam maili gonderdikten sonra 1-2 gun icerisinde hallettiler ya cok uzun surmemisti
Anladım.Bir şey daha sorucam Bende garanti belgesinde index bilgisayar yazıyor yani şimdi oraya mı göndereceğim garantilik durum olursa yoksa microsoftun sitesinde de garantiye gönderme bölümü var ordan mı göndereceğim biliyor musunuz?

Anladım.Bir şey daha sorucam Bende garanti belgesinde index bilgisayar yazıyor yani şimdi oraya mı göndereceğim garantilik durum olursa yoksa microsoftun sitesinde de garantiye gönderme bölümü var ordan mı göndereceğim biliyor musunuz?
Faturada bende de satici firma ismi yaziyor, faturayi onlar kesmis. Microsoft uzerinden gonderebilirsiniz tahminimce. Sadece 1 yil sonunda da fatura ibraz ederek gonderebilirsiniz demisti

Bana ulaşmaları için yeni bir sayfaya yönlendirildim, orada telefon numaramı yazıp gönderdikten sonra bizim tarafımızda bir hata oluştu diye uyarı verdi. Defalarca denedim ama nafile. Sonrasında belki mail ile ulaşabilirim diye size sordum fakat dediğinize göre önce onların bana ulaşabilmesi lazım, sağlık olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı