Xbox için plati.com'dan oyun alınır mı?

meliksah50

Centipat
Daha fazla  
Xbox One X için kızıma just dance oyunu satın almak istiyorum. Fakat fiyatlar çok yüksek malum.
CD key yöntemiyle nasıl alabilirim sizce?
Örneğin forumda "plati.com" sitesini görüp araştırdım. Gayet uygun fiyatlar var. Site güvenli midir? Alayım mı?
Ya da daha başka bir site ya da yöntem var mıdır?
Şimdiden teşekkür ederim.

Xbox One X için kızıma just dance oyunu satın almak istiyorum. Fakat fiyatlar çok yüksek malum.
CD key yöntemiyle nasıl alabilirim sizce?
Örneğin forumda "plati.com" sitesini görüp araştırdım. Gayet uygun fiyatlar var. Site güvenli midir? Alayım mı?
Ya da daha başka bir site ya da yöntem var mıdır?
Şimdiden teşekkür ederim.
Çalıntı ve korsan site diye duymuştum.

Plati.ru gayet güvenilirdir. Tabii satıcıdan satıcıya değişir, gamepass'ta geliyorsa gamepass almanız önerilir.
Gamepass mevcut fakat Just dance yok içinde. Belki Türkiye için durum böyledir.
Neyi çalıntı? Hesap bile satmıyorlar "just dance" için, Game Pass kodları genellikle yasal.

Rica etsem bunu biraz açar mısınız? Siteden kod satın aldığım da Game Pass hesabımı almış oluyorum. Sistem o şekilde mi işliyor sitede?

Son düzenleme:
Gamepass mevcut fakat Just dance yok içinde. Belki Türkiye için durum böyledir.

Rica etsem bunu biraz açar mısınız? Siteden kod satın aldığım da Game Pass hesabımı almış oluyorum. Sistem o şekilde mi işliyor sitede?
Gamepass kodu alıyorsunuz, hesap almıyorsunuz. Gamepass'ın içinde Just Dance dahil değilse en iyi şekilde Microsoft Store'dan almanız lazım.

Affınıza sığınarak,
Zaten just dance satmak için ilan veriyorlar. Halihazırda Game Pass da just dance olması gerekiyor sanırım. Türkiye de olmam bunu etkiler mi?

Affınıza sığınarak,
Zaten just dance satmak için ilan veriyorlar. Halihazırda Game Pass da just dance olması gerekiyor sanırım. Türkiye de olmam bunu etkiler mi?
Kontrol ediyorum Just Dance (****) gamepass'ın içinde mi diye. Hangi sürümü olucak?
Bir göz gezdirdim ancak Just Dance gamepass'ta yok gibi duruyor :(
Buy JUST DANCE® 2021 XBOX ONE & SERIES X|S🔑KEY and download Bunu buldum ama VPN ile Argentina'ya girmeniz lazım aktive etmek için, talimatlar satıcının ilanında yer alıyorzaten.

Kontrol ediyorum just dance (****) Game Pass'ın içinde mi diye. Hangi sürümü olacak?
Bir göz gezdirdim ancak just dance Game Pass'ta yok gibi duruyor :(
Buy JUST DANCE® 2021 XBOX ONE & SERIES X|S🔑KEY and download bunu buldum ama VPN ile Argentina'ya girmeniz lazım aktive etmek için, talimatlar satıcının ilanında yer alıyorzaten.

Şimdi anladım. Türkiye de Game Pass da yok just dance. Arjantin de gibi Game Pass almam gerekiyor sanırım. Xbox One X için bayağı fiyatlar yüksek Store da. Mecburen farklı alternatif bulmalıyım.
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İyi günler.

Geri
Yukarı