Çözüldü Xbox kardeşliği nasıl oluyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zakkara

Femtopat
Daha fazla  
Konuyu anladığımdan emin olmak için soruyorum. Şimdi X hesabı benim. Ben bu hesaba oyun alıyorum. Arkadaşım kendi konsoluna X hesabını ekleyip giriş Xbox'ı yapıyor. Sonrasında X hesabını kaldırıyor. Ve artık oyunlarıma erişebiliyor. Aynı anda aynı veya farklı bir oyunu oynayabiliyoruz.

Doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birebir doğru. Bu şekilde siz P2 kullanıcı, diğeri P1 kullanıcı olmuş oluyor. Hesabı silse de bir şey olmaz ama bir daha oturum açmasına gerek yok her zaman erişim sağlar. Siz de direkt kendi hesabınıza aldığınız için oradan oynarsınız. Dijital oyun alım satım konularında P1-P2 mantığı da bu şekilde, Game Pass'i de bu şekilde yarı yarıya kullanabilirsiniz. Eğer yarı hakkını satacaksanız ve oyun sadece o oyun için açılan bir hesaba alınıyorsa P1 kullanmak isteyen yine giriş Xbox yapıp bir daha girmeyecek, P2 olacak olan ise o hesapta oturum açıp kendi hesabına geçecek ve ilerlemeler kendi hesabında olmuş olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı