Xbox kolu aygıtlara eklenmiyor

Malicend

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Technopat Sosyal'de bir konuda denk gelerek kolu aygıtlarıma eklemek istedim ancak seri numarasını tanımadı. Bundan yaklaşık 10 ay önce falan almıştım ve elime ulaştığı zaman da eklemeye çalışmış ekleyememiştim. Bunun sonrasında da Xbox destek hattıyla iletişime geçmiş ve kendilerinden ürünün replikasının yapılamadığının bu yüzden de kolun orijinal olacağını söylemişlerdi. Kolu 10 ay önce N11'de bir satıcıdan satın aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl çözüldü?

9. Nesil hariç controllerlar aygıtlar kısmına zaten eklenemiyormuş iletişime geçtiğimde bunu öğrendim onu öğrendikten sonra çözüldü yazmıştım ancak sorun şu ki seri numarasını kontrol ettirdiğimde seri numarası bulunamadı diyor halen. Replika olma ihtimali üzerinde duruyordum ama Windows üzerinden güncelleme bile yaptım controllera anlayabilmiş değilim. Bilen varsa bu durumun neden kaynaklandığını anlatırsa sevinirim.

Xbox Support Bu site üzerinden kontrol ettiğimde seri numarası bulunamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
9. Nesil hariç controllerlar aygıtlar kısmına zaten eklenemiyormuş iletişime geçtiğimde bunu öğrendim onu öğrendikten sonra çözüldü yazmıştım ancak sorun şu ki seri numarasını kontrol ettirdiğimde seri numarası bulunamadı diyor halen. Replika olma ihtimali üzerinde duruyordum ama Windows üzerinden güncelleme bile yaptım controllera anlayabilmiş değilim. Bilen varsa bu durumun neden kaynaklandığını anlatırsa sevinirim.

Xbox Support Bu site üzerinden kontrol ettiğimde seri numarası bulunamıyor.
Acaba çözebildiniz mi?

Bu ne anlama geliyor? Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• IMG_20210615_174058.jpg
    IMG_20210615_174058.jpg
    460,5 KB · Görüntüleme: 8

Geri
Yukarı