Xbox kolu kablosuz modda çalışmıyor

Raenx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sorunum Xbox kolum kablosuz bağlanmıyor. Sadece kablolu çalışıyor onunda çalışabilmesi için pillerini söküp öyle kablolu bağlantı yapmam gerekiyor. Pillerim yeni Duracell sorun neden kaynaklı olabilir? Kol daha yeni 1 ay olmadı alalı.

Merhaba arkadaşlar sorunum Xbox kolum kablosuz bağlanmıyor. Sadece kablolu çalışıyor onunda çalışabilmesi için pillerini söküp öyle kablolu bağlantı yapmam gerekiyor. Pillerim yeni Duracell sorun neden kaynaklı olabilir? Kol daha yeni 1 ay olmadı alalı.

İade edin hocam nereden aldınız?

Kolunuzun orijinal olduğunu varsayarak konuşuyorum, eşleştirmeyi doğru yapmamış olma ihtimaliniz olabilir.

Bluetooth eşleştirmesi için Xbox düğmesine basın, düğme yanıp sönmeye başladıktan sonra kontrolcünün ön kısmında şarj girişinin üstündeki tuşa kısa bi müddet basılı tutun. Bunu yapınca Xbox düğmesi daha hızlı yanıp sönmeye başlayacak. Bundan sonra bilgisayarın Bluetooth sekmesinde "Xbox Wireless Controller" olarak gözükmesi gerekiyor.

Eğer bilgisayarınızda Bluetooth yoksa bunun için satılan aparatlar bulunmakta:

Kullandığınız platform nedir? Xbox mı PC mi? Eğer PC ise cihazınızın Bluetooth destekli olması lazım.
PC den bağlıyorum hocam laptopumda bluetooth destekli normalde kablosuz da bağlanıyordu ancak akşam şarja taktım titredi yani algıladı problem yok. Ama sabah elime aldım çalışmadı açılmadı kol. Daha sonra pilleri çıkarıp kablolu bağladım bütün fonksiyonları çalıştı sorun kablosuzda diye düşünüyorum

Geri
Yukarı